خواهر کریس رونالدو

ماجرای رسوایی های اخلاقی خواهر کریس رونالدو

تاریخ انتشار : 2 دی 1395کد مطلب : 41407زمان مطالعه : 2 دقیقه
نامزد سابق کاتیا اوئیرو خواهر کریس رونالدو دست به افشاگری از رسوایی های اخلاقی کاتیا زد که این موضوع باعث ناراحتی کریس رونالدو شد.

افشاگری نامزد سابق خواهر کریس رونالدو

کریستیانو رونالدو از جمله بازیکنانی است که حاشیه های غیراخلاقی زیادی دارد. حالا نامزد سابق خواهر کریس رونالدو دست به افشاگری جنجالی زد و خبرهایی از رسوایی اخلاقی خواهر کریس رونالدو میگوید.

فتح توپ طلای سال 2016 فرانس فوتبال و هت تریک در فینال جام باشگاه های جهان و فتح جام قهرمانی این تورنمنت، شادی فراوانی را برای این ستاره پرتغالی به همراه آورد ولی کنکاش ها در حساب های مالی و انتشار اخباری در مورد فرار مالیاتی کریس رونالدو کمی خاطر او را آزرده کرد و حالا انتشار اخباری در مورد رسوایی های اخلاقی خواهرش، «کاتیا آوئیرو» کریس را بیشتر از قبل دلخور و ناراحت کرده است.

خواهر کریس رونالدو

کریس رونالدو و خواهرش


طبق گزارش منتشره در رسانه های اسپانیایی، رونالدو مدتی است که با خواهرش کاتیا قطع رابطه کرده است. کاتیا در اسپانیا به خاطر شرکت در یک برنامه تلویزیونی بیش از پیش سر زبان ها افتاده و اخیراً نامزد سابق کاتیا هم در گفت وگو با یک برنامه تلویزیونی پرتغال، از جزئیات زندگی شخصی کاتیا پرده برداشته.

کلودیو کوئلیو، نامزد سابق کاتیا در این برنامه تلویزیونی از مسائلی صحبت کرده که اصلاً به مذاق کریس خوش نیامده؛ او در مورد ارتباطات خانوادگی اش با کریس و البته برخی جزئیات زندگی خصوصی کاتیا به صحبت پرداخت. آقای کوئلیو مقابل دوربین اعلام کرد که بارها در خانه کریس (بدون اطلاع خود او) در محله لا فینکای شهر مادرید و در ویلای کریس در پارک ملی ژرس در پرتغال و در غیاب سایر اعضای خانواده، با خواهر کریس دیدار کرده اما داستان به اینجا ختم نشد.

خواهر کریس رونالدو

کریس رونالدو و توپ طلای 2016

آقای کوئلیو در ادامه گفت ارتباط کریس و خواهرش اصلاً خوب نیست و رابطه خواهر و برادری آن ها با فراز و نشیب های زیادی روبه رو است. به عنوان مثال او عنوان کرد که کریس اصلاً دوست نداشته که خواهرش، کاتیا در برنامه Supervivientes شرکت کند:«وقتی من و کاتیا با هم بودیم، قرار بود تا کاتیا در برنامه تلویزیون اسپانیا شرکت کند و کریستیانو اصلاً از این ماجرا خشنود نبود و همین باعث شد تا فاصله میان آن ها بیشتر شود.»

صحبت های آقای کوئلیو مثل بمب در پرتغال صدا کرده ولی کاتیا آوئیرو، بلافاصله تمام صحبت های نامزد سابقش را تکذیب کرد و در صحبت هایی گفت:«من از خانواده ام و به ویژه برادرم واقعاً متشکرم. می دانم که متأسفانه در بسیاری از خانواده ها، پیش می آید که خواهر و برادرها با هم قهر می کنند و با هم حرف نمی زنند ولی خوشبختانه این داستان در مورد ما صدق نمی کند. من برای اعضای خانواده ام بسیار مهم هستم و آن ها هم برای من اهمیت زیادی دارند.»

ماجرای رسوایی های اخلاقی خواهر کریس رونالدو

2.652
این مطلب مفید بود ؟2725
برگرفته از شریان نیوز -/ح
وبگردی