دانلود آهنگ
از جمله مزایای سایت موزیک پخش آنلاین موزیک می باشد که سایت آسان موزیک این قابلیت را دارا می باشد.
بیش از دوهزار سال است که غرب و شرق به قدرت موسیقی در برانگیختن احساسات اذعان کرده اند. به حدی که کسانی که دغدغه حفظ امنیت دولت را داشته اند موسیقی را خطرناک تلقی کرده اند. اما تشریح این امر که موسیقی چگونه چنین تأثیری بر ما می گذارد بسیار دشوار است. فهم دلیل این امر چندان سخت نیست. قدیمی ترین و رایج ترین نظریه های غربی هنر، هنر را تقلید طبیعت می دانند. اما موسیقی تماماً با این تعریف سازگار نیست.
سایت های زیادی در وب هستند شاید شما کلمه ی دانلود آهنگ جدید را در گوگل سرچ کنید صدها سایت با این موضوع برای شما نمایش داده میشود. یکی از این سایت ها ایزی موزیک می باشد این سایت فعالیت خود به صورت مجاز از سال 91 آغاز کرده است که به صورت مداوم در زمینه فرهنگی موسیقی فعالیت دارد. و یک از بهترین ها در بین رقبا می باشد. همچنین در زمینه مذهبی نیز فعالیت میکند. مطالب ایزی موزیک تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و تمام آهنگ ها در این سایت به صورت رایگان با اجازه صاحب اثر قرار میگیرد تنها سایتی در اینترنت که آلبومی های فروشی را رایگان در اختیار کاربر قرار نمیدهد (حامی کپی رایت یا حق تکثیر) فقط برای معرفی قرار داده میشوند مگر اینکه رایگان باشند. به راحتی میتوان در این سایت آهنگ های خود را پیدا کنید حتی آهنگ هایی قدیمی که سال های قبل منتشر شده در این سایت با کیفیت خوب و حتی 320 یافت میشود. این سایت دارای آرشیو بزرگ موزیک های ایرانی می باشد حداقل با 5000 آلبوم قدیمی ! کافیست کلمه ی دانلود آهنگ شاد را در این سایت جستجو کنید که با نتایج زیادی روبه رو میشود و مناسب تمام سنین (کودکانه و بزرگسال) و ... می باشد.
 
 
از دیگر مزایای این سایت این است که دارای پخش آنلاین نیز می باشد همان طور که میدانید هر آهنگی مناسب دانلود نیست پس بهتر است قبل از اینکه دنبال دانلود آهنگ غمگین بگردید آن را به صورت خلاصه گوش کنید و در صورت رضایت از آن دانلود کنید .
.  .  .

ویژگی های سایت آسان موزیک

- پخش آنلاین
- تولید کد موزیک آنلاین برای پخش در دیگر سایت ها
- انتشار آهنگ های جدید و قدیمی
- دارای آرشیو بندی آهنگ های قدیمی
- دانلود آهنگ های محرم و مذهبی ویژه
- متن تمامی ترانه ها یافت میشود
- آلبوم مختلف و عظیم
- و....

دانلود آهنگ با آرشیو کامل خوانندگان ایرانی

3.369
این مطلب مفید بود ؟4524
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی