خانواده

ماه تولد بهترین مدیران
طبق آخرین بررسی هایی که انجام شده است، مدیران بر اساس ماه تولد ارزیابی شده اند که شما با استفاده از این ارزیابی می توانید خصایص مدیر مدنظرتان را مطلع شوید.
اهمیت دندان شیری

آنچه درباره اهمیت دندان شیری نمیدانیم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب والدین به علت دائمی نبودن دندان های شیری کودک اهمیت زیادی به بهداشت آن ها نمی دهند، در حالی که دندان های شیری روی دندان های دائمی تاثیر گذار هستند.
دست بزن کودک

کودکم بچه ها رو میزنه؛ دلیل و راه حلش چیه؟

تاریخ انتشار : 11 خرداد 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم کودک پرخاشگری دارید و به دنبال دلیل هستید ما برای شما دلایلی در تربیت کودکان که باعث پرخاشگری می شود را بیان کرده ایم.
نگهداری کاکتوس

تمام شرایط لازم برای نگهداری انواع کاکتوس در خانه

زمان مطالعه : 10 دقیقه
کاکتوس گیاهی مقاوم است که به سادگی از بین نمی رود و شرایط نگهداریش بسیار ساده است اما اگر بیش از حد به آن آب بدهیم ممکن است از درون خراب شود.
ایونت بیس‌باکس در روز جهانی بیسکویت

ایونت بیس‌باکس در روز جهانی بیسکویت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به مناسبت روز جهانی بیسکویت، هلدینگ زر یک کمپین با عنوان "روزی که هیچ فنجانی بدون بیسکویت نمی‌ماند" برگزار کرد. در این کمپین، سمپل بسته‌های بیسکویت بیس‌باکس در کنار تمام فنجان‌های چای و قهوه قرار گرفت تا هیچ فنجانی بدون بیسکویت نماند.
برخورد با افراد افاده ای

راه شناخت و بهترین رفتار با افاده ای ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اشخاص افاده ای انسان های دوست داشتنی نیستند که معمولا با رفتارهایشان باعث نابودی اعتماد به نفس شما می شوند و شما باید برخوردی مناسبی با این افرادداشته باشید.
یکنواختی زندگی

راه فرار از روزمرگی و یکنواختی زندگی مشترک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر زندگی شما کسل کننده و تکراری شده، می‌توانید با چند راه ساده و تغییر در رفتارتان با یکنواختی زندگی مشترک مقابله کنید و هیجان را به زندگی‌تان تزریق کنید.
انجام تست بارداری

چه زمانی از روز برای انجام تست بارداری بهتر است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه برای تشخیص حاملگی روش های مختلف تست بارداری وجود دارد اما اکثر خانم ها به دنبال روشی هستند که با انجام آن سریع تر از بارداری خود مطلع شوند.
ازدواج با مردی کوچکتر از خود

خوب و بد ازدواج با مرد کوچکتر از خودت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکثر خانومها ترجیح می دهند با مردانی ازدواج کنند که از خودشان بزرگ تر باشند، اما عده ای هم به ازدواج با مرد کوچکتر از خود مثبت نگاه می کنند.
زندگی مشترک در دوران نامزدی

آسیب های آغاز زندگی مشترک در دوران نامزدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران نامزدی دوران حساس قبل از ازدواج و شروع زندگی مشترک است که برخی افراد با رفتارهای اشتباه در این دوران دچار شکست می شوند.
اشتباهات مردان در زندگی

آقا، این اخلاقت هر زنی رو فراری میده!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر میخواهید زندگی مشترک خوب و شادی داشته باشید باید مراقب رفتارتان با همسرتان باشید. برخی از آقایان در زندگی اشتباهاتی دارند که باعث ناراحتی خانم ها می شود.
مثبت گرایی سمی

این مدل مثبت اندیشی خطرناکه!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراط در هرچیزی باعث زیان می شود پس با خطرات مثبت گرایی بیش از حد آشنا شوید و راه حل های جلوگیری از آن را آموزش ببینید.
رفتار ثروتمند

پولدارها چیکار میکنن که من نمیکنم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه آدمها به این موضوع فکر کرده اند که ثروتمندان چرا ثروتمند اند؟ یا چگونه ثروت مند شده اند؟ پاسخ در نحوه رفتار ثروتمندان در زندگی است.
بخارشوی

کاربرد بخارشوی و باید و نبایدهای استفاده از آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بخارشوی قادر است به فاصله میان کثیفی و سطح نفوذ کرده و آن را از سطح جدا نماید. حتی لکه های سرسخت هم با این روش مقاومتی نخواهند داشت.
زردآلو در بارداری

زردآلو در بارداری فایده دارد به جز این مواقع

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوردن زردآلو در بارداری بسیار مفید است زیرا سرشار از آهن و مس است و شیر مادر را افزایش می دهد و همچنین زردآلوی خشک شده ورم بارداری را رفع میکند.