دختران نینجا
مستندی از زندگی دختران نینجا فینالیست های برنامه عصر جدید شب گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

مستندی از دختران نینجا در برنامه عصر جدید

برنامه عصر جدید شب گذشته 20 مردادماه 98 با مستندی از زندگی دختران نینجا روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

در روزهای نزدیک به برگزاری فینال مسابقه بزرگ عصر جدید این برنامه طبق روال قبلی پخش دو شب در هفته،مستندی از زندگی فینالیست های این برنامه را آماده پخش کرد و شب گذشته مستندی از داستان زندگی دختران نینجا روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

داستان زندگی دختران نینجا در مسابقه عصر جدید

محمد زارع و پارسا خائف، سعید فتحی روشن ، فاطمه عبادی و گروه دختران نینجا فینالیست های مسابقه عصر جدید هستند که بعد از سپری کردن باشگاه مهارت برای رقابت در مرحله نهایی فینال آماده میشوند.

دختران نینجا

فریبا فرجی پور و دختران نینجا در عصر جدید 

در حالی که تنها 8 روز تا برگزاری فینال مسابقه عصر جدید زمان باقی است شب گذشته داستانی از زندگی فریبا فرجی پور سرپرست گروه دختران نینجا و محل زندگی و تمرین این گروه به تصویر کشیده شد و روی آنتن رفت.

دختران نینجا

عکسی از دختران نینجا در برنامه عصر جدید

فریبا فرجی پور سرپرست گروه دختران نینجا در بخشی از این مستند درباره دوران کودکی و محل تولدش در تبریز صحبت کرد و گفت:من از دوران کودکی به پرش از ارتفاع علاقه داشتم و از همان زمان همیشه در تخیلاتم از ارتفاع میپریدم و فکر میکردم که پرواز میکنم.

دختران نینجا

دختران نینجا در مسابقه عصر جدید

سرپرست گروه دختران نینجا از تولد در خانواده ای پرجمعیت که 10 فرزند داشت و با پدر و مادر یک خانواده 12 نفره را تشیکل میدادند صحبت کرد و اعضای خانواده این ورزشکار کشورمان هم در این مستند حضور داشتند.

دختران نینجا

دختران نینجا فینالیست مسابقه عصر جدید

در این مستند رویا نونهالی از موفقیت های گروه دختران نینجا گفت و درباره ورزش بانوان در ایران صحبت کرد و در ادامه فیلمی از محل تمرین یا باشگاه دختران نینجا پخش شد.

فینال مسابقه عصر جدید 28 مرداد همزمان با عید سعید غدیر از شبکه سه سیما پخش میشود.

داستان تولد یک ستاره با روایتی از زندگی دختران نینجا

3.618
این مطلب مفید بود ؟135
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی