گلاب آدینه
فیلم سینمایی دوباره زندگی به کارگردانی رضا فهیمی با بازی متفاوت گلاب آدینه و شمس لنگرودی به جشنواره فجر رسید.

دوباره زندگی با گلاب آدینه و شمس لنگرودی در راه جشنواره فجر

فیلم سینمایی دوباره زندگی اولین ساخته بلند سینمایی رضا فهیمی با بازی متفاوت گلاب آدینه به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر رسید. اولین نمایش فیلم دوباره زندگی در جشنواره فجر خواهد بود.

گلاب آدینه بازیگر پیشکسوت کشورمان در این فیلم سینمایی با نقشی متفاوت در کنار شمس لنگرودی شاعر و نویسنده صاحب سبک کشور به ایفای نقش پرداخته است.

دوباره زندگی

گلاب آدینه و شمس لنگرودی در فیلم دوباره زندگی

گلاب آدینه با انتشار این عکس نوشت:فیلم دوباره زندگی در راه جشنواره فجر .... در کنار شاعر گرامی جناب شمس لنگرودی . کارگردان رضا فهیمی

گلاب آدینه و شمس لنگرودی

فیلم دوباره زندگی با بازی گلاب آدینه و شمس لنگرودی

این فیلم قصه مرد و زن میانسالی است که قصد رفتن به خانه سالمندان را دارند اما دست روزگار آن ها را مجبور به ادامه زندگی در کنار یکدیگر می کند.

گلاب آدینه و شمس لنگرودی

فیلم دوباره زندگی با بازی گلاب آدینه و شمس لنگرودی

گلاب آدینه با نقشی متفاوت در کنار شمس لنگرودی شاعر و نویسنده صاحب سبک کشور به ایفای نقش پرداخته اند.

گلاب آدینه

فیلم دوباره زندگی ساخته رضا فهیمی با بازی گلاب آدینه

رضا فهیمی پیش از این در عرصه ساخت فیلم کوتاه فعالیت داشته و فیلم کوتاه «کودکان ابری» آخرین ساخته کوتاه این کارگردان موفق به دریافت جوایز بسیاری از جشنواره های داخلی و بین المللی شده است و این فیلم سال گذشته به عنوان نماینده فیلم کوتاه به اسکار معرفی شد.

گلاب آدینه

فیلم دوباره زندگی با بازی گلاب آدینه

عوامل این فیلم عبارتند از:کارگردان:رضا فهیمی، تهیه کننده:حسین پورمحمدی، مدیر فیلمبرداری:پیمان عباس زاده، تدوین:حمیدرضا قربانی، صداگذار:سید علیرضا علویان، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:امیر سلیم خانی، منشی صحنه:آرزو قربانی، صدابردار:سیدوحید رضویان، مدیر تولید:حسین فرضی زاد، طراح چهره پردازی:سیدجلال موسوی، طراح صحنه و لباس:فرحناز نادری، مشاور رسانه ای:احسان عباسی

گلاب آدینه و شمس لنگرودی

فیلم دوباره زندگی با بازی گلاب آدینه و شمس لنگرودی

شمس لنگرودی

فیلم دوباره زندگی با بازی شمس لنگرودی

شمس لنگرودی شاعر ،نویسنده و پژوهشگر معاصر که در فیلم احتمال باران اسیدی ایفای نقش کرده بود یکی از بازیگران اصلی فیلم دوباره زندگی است.

شمس لنگرودی

فیلم دوباره زندگی با بازی شمس لنگرودی

شمس لنگرودی در سال 1389 در فیلم فلامینگو شماره 13 به کارگردانی حمیدرضا علیقلیان در نقش یک شاعر ظاهر شد.در سال 1392 در فیلم پنج تا پنج به کارگردانی تارا اوتادی همراه با رضا کیانیان بازی کرد و پس از آن در سال 1393 در فیلم سینمایی احتمال باران اسیدی به کارگردانی بهتاش صناعی ها مجدداً به ایفای نقش پرداخت که برای بازی در این فیلم کاندیدای دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در نهمین جشن انجمن منتقدان سینمای ایران شد

دوباره زندگی با گلاب آدینه به جشنواره فجر رسید + تصاویر

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی