دکتر قلابی

جزئیات دام دکتر قلابی برای دختر مقیم سوئد

تاریخ انتشار : 8 مهر 1399کد مطلب : 58328زمان مطالعه : 2 دقیقه
پلیس پایتخت در جست وجوی مردی است که با معرفی خود به عنوان پزشک قلابی، دختر مقیم سوئد را 600دقیقه به گروگان گرفته و اموالش را دزدیده است.

روزنامه جام جم:چند روز پیش دختر 35 ساله ای با حضور نزد بازپرس دادسرای جنایی تهران از مردی به اتهام آدم ربایی و سرقت مقرون به آزار، شکایت کرد. با دستور قضایی تحقیقات در دستور کار پلیس قرار گرفت. شاکی در جریان تحقیقات گفت:«من و خانواده ام مقیم کشور سوئد هستیم. پدرم پولدار است و در زمینه تجارت فعالیت دارد.

من هم به عنوان مدیر داخلی شرکت او فعالیت می کنم. هر سال دو بار برای دیدن اقوام به تهران می آیم. اسفند که به ایران آمدم، به خاطر شیوع کرونا نتوانستم به سوئد بازگردم. یک روز در خیابانی در شمال تهران با مرد جوانی آشنا شدم که ظاهری شیک و آراسته داشت و می گفت پزشک و جراح است. حتی کارت ویزیتش را به من داد. بعد از آن، از طریق واتس اپ و تلگرام با وی در ارتباط بودم. کم کم به هم علاقه مند شدیم تا این که مدعی شد، می خواهد با من و پدرم همکاری داشته باشد و سرمایه گذاری کند.»

شاکی ادامه داد:«من به گمان این که او پزشکی معتمد است، دعوتش را قبول کرده و به خانه اش در شمال تهران رفتم. نیم ساعت از حضورم گذشته بود که به من حمله ور شد و مرا داخل اتاقی انداخت و بعد از کتک زدن، دست و پایم را بست و طلاهایی که همراه داشتم را به زور گرفت.

او کیفم را جست و جو کرد و هرچه دلار و یورو در آن بود را برداشت، سپس چند برگه از دسته چکم را کند و به زور از من امضا گرفت. 600 دقیقه گروگان او بودم و در این مدت حتی موهایم را تراشید. وقتی از خانه بیرون رفت، با دست و پای بسته خودم را به پنجره رساندم و شروع به فریاد و درخواست کمک کردم. یکی از همسایه ها متوجه ماجرا شد و با پلیس تماس گرفت. ماموران کلانتری آمدند و مرا نجات دادند.»

بعد از شکایت این دختر، تحقیقات ادامه یافت و معلوم شد که خانه دو روز قبل از سوی مرد گروگانگیر اجاره شده است. همچنین مشخص شد مرد آدم ربا، پزشک نبوده و دروغ گفته و هدفش اخاذی و سرقت از شاکی بوده است. با توجه به فرار آدم ربا، تحقیقات پلیس برای دستگیری و رازگشایی از دیگر ابعاد این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/م

جزئیات دام دکتر قلابی برای دختر مقیم سوئد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : آدمربایی
وبگردی