دکوراسیون منزل
اگر دوست دارید فضای منزل تان هنری و دراماتیک باشد سبک سالن برای دکوراسیون منزل شما مناسب است.

دکوراسیونی به سبک سالن طراحی کنید

در یک تعریف ساده میتوان گفت سبک یعنی راه و روش، سبک های مختلفی برای طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد که هر کدام اصول و قوانین خاص خودشان را دارند در این بخش از دنیای مد نمناک شما را با سبک سالن در دکوراسیون داخلی آشنا میکنیم.

سبک سالن فضای منزل را هنری و دراماتیک میکند که برگرفته از سبک های فرانسوی است، در این سبک همه چیز ساده اما کاربردی است. اگر سبک سالن را بتوانید به درستی اجرا کنید خانه ای باشکوه و زیبا خواهید داشت.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل به سبک سالن

از مهمترین ویژگی های سبک سالن میتوان به سادگی، رنگ های خنثی و مرتب بودن اشاره کرد. در سبک سالن باید تا میتوانید از آثار هنری همچون نقاشی، پوستر، کتاب و ... استفاده کنید. انتخاب مبلمان فرانسوی اولین قدم برای نزدیک شدن به سبک سالن است همچنین استفاده از تزیینات حصیری بسیار کمک کننده است.

استفاده از پارچه های مخملی و لوکس در دکوراسیون منزل به سبک سالن جزو ضروری ترین کارهایی است که باید انجام دهید، این کار باعث میشود منزل تان باشکوه و مجلل جلوه کند فقط نباید پارچه هایی که استفاده میکنید خیلی رنگارنگ باشند.

سبک های دکوراسیون

طراحی دکوراسیون خانه هنری و دراماتیک

برای اینکه دکوراسیون نشیمن تان صمیمی و دوستانه باشد بهتر است از رنگ های گرم استفاده کنید، مبلمان چرم هم گزینه خوبی برای دکوراسیون نشیمن به سبک سالن است. بهترین مدل چیدمان مبلمان در این سبک دایره ای است که باعث ایجاد صمیمیت بیشتر میشود.

دکوراسیون سبک سالن

دکوراسیون نشیمن به سبک سالن

اتاق غذاخوری به سبک سالن نیازمند یک میز گرد و رومیزی پارچه ای مانند ساتن است، میز گرد را به این دلیل انتخاب میکنیم که فضای صمیمانه تری داشته باشیم. روی میز هم میتوانید یک شمعدان هنری قرار دهید تا میزتان زیباتر و دراماتیک تر شود.

برای طراحی و دکوراسیون اتاق خواب به سبک سالن باید تخت خواب را طوری قرار دهید که وقتی در اتاق را باز میکنید روبرویتان تخت خواب باشد، روتختی از جنس مخمل معجزه میکند و حتما از آباژور برای روی میز پاتختی استفاده کنید.

چیدمان مبلمان

دکوراسیون اتاق خواب به سبک سالن

 

دکوراسیون منزل به سبک سالن؛ خانه ای هنری و دراماتیک + عکس

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی