فرحناز منافی ظاهر

دلیل جدایی فرحناز منافی ظاهر از حسین محب اهری !

تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48831زمان مطالعه : 3 دقیقه
فرحناز منافی ظاهر بازیگر سینما و تلویزیون در یک مصاحبه از علت جدایی از همسرش حسین محب اهری گفت و پرده از راز دلیل جدایی شان برداشت.

علت جدایی فرحناز منافی ظاهر چه بود

فرحناز منافی ظاهر بازیگر فیلم های امام علی و پدرسالار همسر سابق حسین محب اهری بود . این بازیگر موفق سینما و تلویزیون که با فیلم عروس ساخته بهروز افخمی وارد سینما شد و در فیلم پدر سالار و امام علی خوش درخشید . فرحناز منافی ظاهر و حسین محب اهری زوج عاشق پیشه سینمای ایران بودند که خبر جدایی شان همه را شوکه کرد. فرحناز منافی ظاهر در یک مصاحبه صحبت هایی از جدایی از حسین محب اهری به میان آورده و از رابطه شان بعد از طلاق گفت و پرده از راز علت جدایی شان برداشت.

علت جدایی فرحناز منافی ظاهر از حسین محب اهری چه بود

 فیلمی که راز جدایی فرحناز منافی ظاهر را فاش کرد

جدایی حسین محب اهری و همسرش فرحناز منافی ظاهر در حالی مطرح شد که هیچکس باورش نمیشد که این دو بازیگر با این سن پایشان به دادگاه باز گردد . دلیل طلاق حسین محب اهری و فرحناز منافی ظاهر از زبان بازیگر زن بسیار شنیدنیست زیرا عقیده دارد که چشمشان کردند و زندگی خوبی داشتند .

فرحناز منافی ظاهر

حسین محب اهری همسر سابق فرحناز منافی ظاهر

فرحناز منافی ظاهر در یک مصاحبه صحبت هایی از جدایی از حسین محب اهری به میان آورده و از رابطه شان بعد از طلاق . بازیگر زن دلیل طلاق خود را میل حسین محب اهری به تنها زندگی کردن اعلام کرد و اینکه به زور کسی را نمیتوان نگه داشت .

فرحناز منافی ظاهر و حسین محب اهری را بهتر بشناسید

فرحناز منافی ظاهر همسر سابق حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون است . حسین محب اهری بازی در سینما را از سال 1365 با ایفای نقش کوچکی در فیلم رابطه به کارگردانی پوران درخشنده آغاز کرد.

فرحناز منافی ظاهر بازی در تئاتر را از سال 1354 و بازی در سینما را از سال 1369 با «عروس» به کارگردانی « بهروز افخمی » آغاز کرد. از سال 1357، وارد تلویزیون شد و در سریال هایی چون امام علی به کارگردانی سید داود میرباقری، پدرسالار، این خانه دور است، روزگار قریب، روز حسرت و در چشم باد ایفای نقش کرده است.

این بازیگر سینما و تلویزیون فعالیتش را در سال 1348، با گویندگی در گروه کودک رادیو و بازی در نمایش های رادیویی آغاز کرده است.

فرحناز منافی ظاهر

فرحناز منافی ظاهر و همسر سابقش حسین محب اهری

حسین محب اهری سال هاست به عنوان بازیگر در آثار سینمایی و تلویزیونی بازی می کند. دهه شصتی ها این بازیگر را با برنامه نمایشی مبصر چهار ساله کلاس می شناسند، اما او در آثاری مانند محله بهداشت، سربداران، باجناق ها، چاق و لاغر، پایتخت، معمای شاه، اسپاگتی در هشت دقیقه، وقتی همه خواب بودیم، پسر آدم دختر حوا و. . . بازی کرده است.

فرحناز منافی ظاهر

حسین محب اهری همسر سابق فرحناز منافی ظاهر بود

حسین محب اهری بازیگر سریال های خوب سینما و تلویزیون سالهاست که بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکند . این هنرمند خوب کشورمان درباره بیماری اش میگوید:سال 79 اولین بار بود که درگیر سرطان شدم و 9 سال از آن ماجرا گذشت و دوباره قصه آغاز شد. دکتر گفت ممکن است که سرطان شما برگشته باشد. دوباره اسکن کردیم و گفتند در ریه چپ، ریه راست، گردن و پا، تومور دارید به اندازه های متفاوت. دوباره رفتم سراغ جراح و کشاله ران را عمل کردم به اندازه یک گردو و دوباره شیمی درمانی کردم و خوب شد اما دوباره این بیماری عود کرد . بیماری سرطان، طحال، کسیه صفرا، ریه راست، اطراف مثانه و روده هایم را درگیر کرده است.

فیلم های فرحناز منافی ظاهر

فرحناز منافی ظاهر در فیلم هایی چون :عروس (بهروز افخمی - 1369) . مدرسه پیرمردها (علی سجاید حسینی - 1370)
سیرک بزرگ (اکبر خواجوئی - 1370) . پرواز در نهایت (1370). راز چشمه سرخ (علی سجادی حسینی - 1371). روز فرشته (بهروز افخمی - 1372)
همسر (مهدی فخیم زاده - 1372). راه افتخار (داریوش فرهنگ - 1373) . هدف (بهرام کاظمی - 1373) . تحفه هند (محمدرضا زهتابی - 1374)
عروس کاغذی (1374). شریک زندگی (سیدعلی خوشن نشین - 1374) . روزی که خواستگار آمد (فریال بهزاد - 1375)
دختر شیرینی فروش (ایرج طهماسب - 1380)

مجموعه های تلویزیونی که این بازیگر در آن به ایفای نقش پرداخته است. همه چیز آنجاست (1393) . امام علی (1376) . در چشم باد (1387) . روز حسرت (1387)

روزگار قریب (1386–1387) . پدرسالار (1374)

دلیل جدایی فرحناز منافی ظاهر از حسین محب اهری !

4113
این مطلب مفید بود ؟9023
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی