راهنمای سفر توریستی
بهترین انتخاب های سفر به همراه خانواده و دوستان به مقاصدی آرام و پر طرفدار است که انواع امکانات لازم از هتل های خوب و ارزان گرفته تا امکانات تفریحی را داشته باشند. و از طرفی آرامش لازم را به گردشگران بدهد.

راهنمای سفر توریستی به زیباترین شهرهای دنیا

آژانس مقتدر سیر سالهاست تور های گردشگری را با نظم بالا برنامه ریزی می کند و جوانب مختلف راحتی مسافران را نیز در نظر می گیرد در اینجا به سه مقصد زیبا و مناسب برای سفر در ماه های آینده پرداخته ایم.
تور قبرس
 

⦁ دیدن شگفتی های چند ملیتی با تور هند

با تور هند به سرزمینی کهنی سفر می کنید این کشور قرن ها میزبان ادیان و نژاد های مختلف است. این امر باعث شده دیدنی های فراوان برای گردشگران وجود داشته باشد از معابد بودایی گرفته تا مساجد زیبا که برای هر گردشگری جذاب هستند.
در روزهای زمستانی پیش رو بهترین زمان سفر به هند است در آژانس مقتدر سیر دو نوع برنامه ریزی برای سفر به هند انجام شده گردشگران می توانند سفر به دیدنی های مثلث طلایی را انتخاب کنند و یا به بمبئی و گوا بروند و در هتل های ساحلی گوا روزهای آرامش بخشی داشته باشند.
در برنامه ریزی مثلث طلایی گردشگران 3 شب در دهلی اقامت دارند و چهار شب بعدی بین آگرا و جیپور تقسیم می شود. در تمام تور ها گردشگران دارا گشت شهری درهمه شهر ها هستند و از دیدنی های شهر بازدید می کنند. تاج محل زیبا را ببینید و از قلعه آمبر در جیپور عکاسی کنید.
در گوا مسافران دارای گشت دریایی با کشتی هستند و چند گشت شهری هم دارند آژانس مقتدر سیر برنامه ریزی بسیار خوبی برای دیدنی های مهم هند دارد میتوانید اطلاعات دقیق تر را از روی وب سایت آژانس مطالعه کنید.
سفر به هند با هواپیمایی ماهان و ایران ایر انجام می شود و گردشگران دارای ترنسفر فرودگاهی، ترنسفر بین شهری هستند. در انتخاب هتل سخت گیر باشید استاندارد هتل داری هندی ها با اروپا متفاوت است بهتر است هتل های چهار ستاره و یا پنج ستاره انتخاب کنید مخصوصا برای اقامت در گوا که بهترین قسمت سفر به گوا اقامت در هتل های ساحلی این شهر است.
تمام هتل های آژانس با صبحانه هستند و روزهای سفر با مدیریت آژانس مقتدر سیر به شما خوش می گذرد.
تور مالزی
 

⦁ سفری خاطره انگیز به سواحل اروپا با تور قبرس

تور قبرس یکی از ایده آل ترین مقاصد گردشگری برای کسانی است که به شهر های ساحلی و آب های زلال دریا علاقه دارند.
اقامت در هتل های اروپایی چهار و پنج ستاره این جزیره بخش خوبی از سفر به این جزیره است معمولا خدمات سرو صبحانه دارند و یا وعده های غذایی دیگری نیز بسته به خدمات و ستاره هتل اضافه می شود که از راهنمایی کارشناسان آژانس مقتدرسیر می توانید استفاده کنید.
این جزیره به دو قسمت تقسیم شده قسمتی که بیشتر ترک نشین و نزدیک به کشور ترکیه بوده و واردشدن به این قسمت نیازی به ویزا هم ندارد و گردشگران در شهر زیبای نیکوزیا اقامت می کنند.
بخش دیگر جزیره که شامل شهرهای اروپایی لارناکا و لیماسول است برای ورود نیاز به ویزا دارد که کارشناسان سفر در آژانس آویسا برای گردشگرانی که به قبرس اروپایی سفر می کنند اقدام به اخذ ویزا می کنند.
این سفر ها با هواپیمایی اطلس جت و قشم ایر برنامه ریزی می شوند که پس از رسیدن در فرودگاه مورد نظر به وسیله ترنسفرهای رایگان آژانس به هتل محل اقامت خود می رسید.
این جزیره در کل به دلیل موقعیت خوبش دارای دیدنی های تاریخی جالبی از مردم ترک و همین طور یونانیان است. که با گشت شهری آژانس به همراه راهنمای فارسی زبان از آنها بازدید می کنید.
در میان همین روز های روتین پیش رو چند روزی از تعطیلات زمستانه استفاده و برای استراحت و خوش گذرانی به جزیره ای در میان دریای مدیترانه سفر کنید.
 
تور هند

⦁ سفر به زیبایی های مدرن با تور مالزی

به همراه تور مالزی وارد شهر زیبای کوالالامپور می شوید این شهر گردشگری با طبیعت زیبا توریست های زیادی را میزبانی می کند. با ورود به کوالالامپور برج های دوقولو پتروناس را می بینید، برای دیدن شهر و منظره زیبای غروب آفتاب با همسفرانتان بالای این برج بروید. برای خرید هم به مرکز خرید KLCC در پایین برج بروید و زیباترین سوغاتی ها را بخرید.
ماه های پیش رو فرصت خوبی برای سفر به مالزی است هم آب و هوایی خوب دارد و هم با نرخ ارزانی می توانید تور ها را رزرو کنید.
مالزی مقصد خوبی برای سفر همراه خانواده است اینجا باغ وحش و انواع دیدنی ها و امکانا تفریحی برای همه جور سلیقه ای وجود دارد.
تورهای مالزی به صورت ترکیبی هم برنامه ریزی می شوند شما می توانید پس از چند شب اقامت در کوالالامپور به لنکاوی و پنانگ بروید البته برای علاقه مندان به سنگاپور نیز تورهای ترکیبی این دو کشور نیز برنامه ریزی می شود.
تور ها عموما با پرواز ماهان و ترنسفر رفت و برگشت رایگان برنامه ریزی شده اند و در همه تور ها مسافران دارای گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان هستند که از دیدنی های جذاب این مالزی و سنگاپور دیدن کنند.
برای رزرو هتل در شهر های مختلف می توانید از راهنمایی کارشناسان سفر کمک بگیرید البته در کوالالامپور هتل سه ستاره هم می شود رزرو کرد که مکان هتل و دسترسی آن هم نکته مهمی است.
در شهر های ساحای مثل لنکاوی یا پنانگ حتما هتل چهار ستاره و یا پنج ستاره با امکانات رفاهی مناسب رزرو کنید چون خدمات هتل ها ارزان است و کیفیت خوبی هم دارند.
برای سفرهای نوروزی هم میتوانید به این سفر فکر کنید مالزی مقصد خوبی برای خوشگذرانی همراه کودکان است و نیازی به ویزا هم ندارد.
با کارشناسان آژانس مقتدر سیر تماس بگیرید و برای بهار امسال تور مالزی نوروز 98 را رزرو کنید.
منبع :ویرلن

راهنمای سفر توریستی به زیباترین شهرهای دنیا

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی