رقص ارسطو پایتخت

واکنش محسن تنابنده به سانسور رقص ارسطو در سریال پایتخت

تاریخ انتشار : 5 فروردین 1397کد مطلب : 66176زمان مطالعه : 1 دقیقه
محسن تنابنده با انتشار متنی در اینستاگرام به حذف سکانس رقص ارسطو در سریال پایتخت 5 واکنش نشان داد.

سانسور رقص ارسطو در پایتخت 5

حذف بخشی از قسمت سوم سریال پایتخت 5 که شخصیت ارسطو با بازی احمد مهران فر شادی و پایکوبی می کند با واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی روبرو شد.

واکنش محسن تنابنده در اینستاگرام

به دنبال حذف این بخش از قسمت سوم سریال «پایتخت5» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری، محسن تنابنده با انتشار تصویری در صفحه شخصی اینستاگرم خود از صداوسیما خواست تا به مردم احترام بگذارد. 

نویسنده این مجموعه تلویزیونی و بازیگر نقش «نقی» با انتشار تصویری از واکنش برخی از کاربران اینستاگرم نسبت به حذف بخش پایکوبی «ارسوط» نوشت:«لطفا سانسور نکنید. لطفا به مردم احترام بگذارید.»
کامنت محسن تنابنده

واکنش محسن تنابنده به سانسور پایتخت 5 

زمان پخش سریال پایتخت 5

سریال «پایتخت 5» به کارگردانی سیروس مقدم، تهیه کنندگی الهام غفوری و نویسندگی محسن تنابنده، از اول فروردین ماه حدود ساعت 22 از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

این مجموعه تلویزیونی با مشارکت سازمان هنری اوج در لوکیشن های مختلفی از جمله شیرگاه، ساری، قائم شهر، جاده، جنگل، شمال شرق تهران، فرودگاه، شهرک سینمایی دفاع مقدس و ... جلوی دوربین رفته است. گروه برای ضبط بخش های پایانی عازم ترکیه شدند و سکانس های آخر سریال را با محوریت گروه تروریستی داعش تولید و ضبط کردند.
 
بازیگران این سریال محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی، مجتبی بلال حبشی، مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی و ... هستند.
بازیگران سریال پایتخت 5

بازیگران سریال پایتخت 5 

رقص ارسطو پایتخت ، حذف رقص ارسطو در پایتخت 5

4.589
این مطلب مفید بود ؟809
برگرفته از ایسنا، باشگاه خبرنگاران / ک
وبگردی