اتاق خواب
اتاق خواب محل آرامش و استراحت است. رنگ و دکوراسیونی برای اتاق خوابتان انتخاب کنید تا با توجه به روحیات شما این حس را منتقل کند. با انتخاب رنگ مناسب یک فضای آرام برای استراحت خواهید داشت.

 اتاق خواب بایستی با دقت و ظرافت رنگ بندی و دکوراسیون بندی شود. محل استراحت شما نقش مهمی در تقویت آرامش روان شما دارد.  انتخاب رنگ برای اتاق خواب با توجه به چند گزینه انجام می شود. اول از همه روحیات شما که چه سبک و رنگی را پذیراست. مسلما افراد با روحیات شاد و هیجانی رنگهای جیغ مثل بنفش و قرمز را به راحتی وارد دکوراسیون داخلی خود می کنند. اما افراد با ویژگی های اخلاقی آرام و جویای آرامش به سراغ رنگهای آبی روشن و زرد ملایم خواهند رفت.

اتاق خواب شیک

اتاق خواب رنگ بنفش

دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب زیبا

 

رنگ سبز حس تازگی و روح زندگی را در دکوراسیون داخلی احیا می کند ولی نباید در فضاهای بزرگ از رنگ سبز با تناتژ روشن استفاده کرد و ترکیب رنگ سبز با رنگهای قهوه ای و آجری مناسب خواهد بود.

اتاق خواب سبز

اتاق خواب شیک

رنگ نارنجی حامل حس گرمی و نشاط است. ترکیب زرد و نارنجی اتاق خواب شما را به یک محیط با حس تازگی و آرامش خواهد کرد.

اتاق خواب نارنجی

دکوراسیون اتاق خواب

 

رنگ آبی به دلیل آرامشی که به فضا می دهد، از قدیم به عنوان رنگی محبوب برای دیوارهای اتاق خواب به کار می رود. یک اتاق آبی رنگ، شما را برای خوابی آرام آماده می کند. استفاده از رنگ آبی در دیوارها و کوسن ها بیشتر توصیه می شود.

دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب رنگ شاد

رنگ سرخ گلی حس لطافت را به اتاق شما هدیه می دهد و فضایی رمانتیک و آرام برایتان بوجود می آورد. شاد تر ها به سراغ رنگ پرانرژی قرمز می روند و مجلل تر ها رنگ قرمز را با رنگ طلایی در اتاق خواب خود دارند.

مدل تخت خواب شیک

اتاق خواب شیک

افرادی که بیشتر مهربانی در خصوصیات اخلاقی شان دبده می شود رنگ صورتی ملایم و سبز آبی را دوست دارند و در اتاق خوابی با این رنگها احساس بهتری دارند.

اتاق خواب صورتی
اتاق خواب بنفش یاسی
دکوراسیون اتاق خواب
اتاق خواب سبز و آبی

اتاق خواب ، بهترین رنگ برای اتاق خواب

4.2203
این مطلب مفید بود ؟17231
منبع : نمناک /ن
وبگردی