زهره حمیدی
زهره حمیدی بازیگر فیلم پس کوچه های شمرون درباره مزایای شهرت در زندگی خصوصی اش و مخالفت پدرش با بازیگری اش سخن گفت.

زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی اظهار داشت:پدرم مخالف بازیگری بود به همین دلیل بعد از ازدواج وارد این حرفه شدم.

زهره حمیدی بازیگر تلویزیون درخصوص میزان تاثیر شهرت در زندگی خصوصی اش گفت:شهرت در زندگی من خیلی تاثیر داشته چراکه بارها کارم  را در بانک و ادارات راه انداختند.
وی درباره اینکه منافع شهرت بیشتر است یا معایب آن عنوان کرد:منافع شهرت بیشتر از آن است این درگیری مثبتی که بین من و مردم وجود دارد را دوست دارم و هیچگاه اذیت نشدم.
 
زهره حمیدی و شاهرخ استخری
 
حمیدی درباره ی اینکه بازگشت به گذشته تاثیری در تغییر شغل بازیگری برای او داشته است؛عنوان کرد:من کار بازیگری را دوست دارم با اینکه به رشته تحصیلی ام ربطی ندارد ولی از بچگی دوست داشتم بازیگر شوم؛اما پدرم اجازه نمی داد تا اینکه ازدواج کردم و بعد از به دنیا آمدن فرزندم به این شغل روی آوردم.
حمیدی در پایان با بیان توصیه ای به جوانان علاقمند به بازیگری و شهرت اظهار داشت:من به کسانی که دوست دارند به این حرفه وارد شوند همیشه گفته ام و می گویم که باید ابتدا عاشق کار خود باشند.
زهره حمیدی متولد 8 اردیبهشت 1336 در اراک میباشد. آغاز بازی او در سینما از سال 1371 با فیلم دلاوران کوچه دلگشا به کارگردانی حسن هدایت بوده است.

مخالفت پدر زهره حمیدی با بازیگری اش

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
برچسب : زهره حمیدی
وبگردی