زیبا کرمعلی و مادرش

زیبا کرمعلی راز جوانی مادرش را فاش کرد! + عکس

تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74278زمان مطالعه : 1 دقیقه
زیبا کرمعلی بازیگر فیلم لاتاری به همراه مادرش در جشنواره جهانی فیلم فجر حاضر و شباهت عجیب مادر و دختر و جوانی مادر خانم بازیگر نظر همه طرفدارانش را جلب کرد.

عکسی تعجب برانگیز از زیبا کرمعلی و مادرش

زیبا کرمعلی بازیگری که با بازی در فیلم سینمایی لاتاری به شهرت رسید در سومین روز از سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به همراه مادرش حاضر شد و حسابی خبرساز شد. مادر جوان خانم بازیگر و شباهت مادر و دختر برای بسیاری از هواداران تعجب برانگیز بود.

بعد از انتشار عکس هایی متعدد از زیبا کرمعلی و مادرش ، این بازیگر کشورمان راز جوانی مادرش را شرح داد.

راز جوانی مادر زیبا کرمعلی بازیگر لاتاری چیست

تعجب هواداران بازیگر لاتاری از شباهت بی اندازه زیبا کرمعلی به مادرش و جوان ماندن او باعث شرح ماجرایی از سوی خانم بازیگر شد.

 زیبا کرمعلی در کنار مادرش

عکسی از زیبا کرمعلی در کنار مادرش

زیبا کرمعلی با انتشار دو عکس در کنار مادرش درباره راز جوانی مادرش نوشت : باعث افتخاره که دخترِ توئم زیبای من .حمایتی هم از کودک همسری نمی کنیم. مادر من متولد اواسط دهه پنجاهه. بابام خوبه جوون مونده. من و نیما هم بچه های خوبی بودیم پیرش نکردیم...

 زیبا کرمعلی در کنار مادرش

شباهت جالب زیبا کرمعلی با مادرش

زیبا کرمعلی بازیگر جوان کشورمان با بازی در فیلم لاتاری به دنیای هنر راه یافت و توانست در اولین تجربه بازیگری اش حسابی به دل مخاطبان بنشیند و مورد توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر قرار گرفت.

 زیبا کرمعلی

 زیبا کرمعلی بازیگر فیلم لاتاری

زیبا کرمعلی یکی از رتبه های برتر کنکور بود که از ابتدا هدفش ورود به دنیای هنر و تحصیل در رشته کارگردانی سینما بود که موفق شد به هدفش با ادامه تحصیل و بازی در فیلم لاتاری برسد.

زیبا کرمعلی راز جوانی مادرش را فاش کرد! + عکس

4.4138
این مطلب مفید بود ؟12117
منبع : صفحه زیبا کرمعلی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : زیبا کرمعلی
وبگردی