سان سیلک٬ برند محصولات مراقبت مو از یونیلیور ایران٬ به تازگی اعلام کرده است که رده¬ی جدیدی از محصولات خود را به بازار ایران معرفی خواهد کرد، که با همکاری متخصصین برتر دنیا ساخته شده اند.

رونمایی از سان سیلک جدید

28 شهریور ماه٬ تهران٬ ایران

رونمایی از سان سیلک جدید
 
 
 
27 شهریور – سان سیلک٬ برند محصولات مراقبت مو از یونیلیور ایران٬ به تازگی اعلام کرده است که رده¬ی جدیدی از محصولات خود را به بازار ایران معرفی خواهد کرد، که با همکاری متخصصین برتر دنیا ساخته شده اند.
محصولات جدید شامل شامپوها و نرم کننده هایی با فرمولاسیون جدیدی هستند که با همکاری 3 نفر از بهترین متخصصین مو در سطح جهان ساخته شده اند:توماس تاو – متخصص موهای آسیب دیده٬ جمال حمدی – متخصص درخشش موها و فرانچسکا فوسکو – متخصص پوست سر. این رده شامل محصولات Soft and Smooth٬ Shine and Strength٬ Instant Restore٬ Healthy Growth٬ Color Protect٬ Hairfall و Shine and Strength 2 in 1 است.
مراسم رونمایی از این محصولات در تاریخ 27 شهریوردر تهران انجام شد که در آن یونیلیور ایران پذیرای 100 نفر از چهره های سرشناس و افراد تاثیرگذار در فضای مجازی در یک مهمانی شام بود. مدیر عامل یونیلیور ایران٬ آقای اوزگور کولوکفاکی٬ مراسم را با خوش آمدگویی به مهمان ها آغاز و در ادامه شرح مطالبی را در مورد اهمیت بازار ایران برای یونیلیور ارائه کرد. خانم نگار بابایی٬ معاون برند٬ با ارائه¬ی توضیحاتی درباره برند سان سیلک٬ مهم ترین ویژگی های این محصولات را شرح داد.
اوزگور کولوکفاکی اظهار داشت:”امروز سان سیلک در کشورهای زیادی مانند برزیل، آرژانتین و ترکیه برندی پیشرو است و حالا با سری جدید محصولات آن، باور داریم که مصرف کنندگان ایرانی بیش از پیش علاقمند سان سیلک خواهند شد.”
نگار بابایی نیز با اشاره به مزایای سان سیلک گفت:”تنها سان سیلک است که دختران را به خوبی می شناسد تا بتواند محصولاتی برای مراقبت از مو ارائه کند که در آن ها انگیزه ای برای اثر گذار بودن ایجاد کند. به همین دلیل است که ما این برند را به نسل های جوان تر در سراسر دنیا پیشنهاد می کنیم.”
پایان خبر.
 
 

درباره ی یونیلیور ایران:

یونیلیور فعالیت خود را در سال 2001 با واردات محصول به ایران آغاز کرد. در سال 2003 یونیلیور ایران به طور رسمی و به عنوان یک هویت قانونی ثبت شد و کار خود را با 5 نفر کارمند شروع کرد. در همان سال یونیلیور ایران کارخانه خود را در قزوین احداث کرد. خطوط تولید از سال 2005 با تولید صابون لوکس شروع به کار کردند. امروز یونیلیور ایران 389 نفر کارمند دارد و در حال حاضر گستره¬ای از محصولات بهداشتی، شخصی و خانگی در کارخانه یونیلیور ایران تولید می شوند.
 
 
 
یونیلیور ایران پایداری و مسئولیت پذیری اجتماعی را به همه برندهای خود وارد کرده است.
برای مثال پروژه¬ی بهداشت مدارس دامستوس برای ایجاد آگاهی درمورد بهداشت صحیح در کودکان مدارس تعریف شده است.
همچنین کمپین های «زیبایی واقعی» داو مانند «بهش بگو تو زیبایی» و «زیبا در هر سنی» با هدف افزایش اعتماد به نفس و آگاهی دادن درباره ی زیبایی واقعی در ایران اجرا شدند.
از سال 2014 کارخانه یونیلیور در قزوین هیچ زباله ای را به مرکز دفن ارسال نمی کند.
برای سوال های مرتبط با رسانه لطفا با نازنین مرادی تماس بگیرید:[email protected]
برای دریافت اطلاعات درباره ی سان سیلک لطفا با غزال عامری تماس بگیرید:[email protected]
اینستاگرام:sunsilkiran
 

سان سیلک محافظ موهای شما

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی