سایت سلام دنیا یکی از برترین وبسایت های ایرانی در زمینه حاملگی و نوزاد و زایمان می باشد که در آن با تمام نکات این مسائل آشنا خواهید شد.

از بارداری تا شیردهی به نوزاد در سلام دنیا

همه ما میدانیم که وقتی زنی باردار میشود، چه دوران سخت و پر استرسی را پشت سر میگذارد. مادران در تمام مدت 9 ماه بارداری، با چالش ها و مسائل مختلفی رو به رو میشوند و میخواهند هر چه سریعتر و با هزینه و گذاشتن وقت کمتر، به جواب سوالات خود برسند.

مسلما اگر نگوییم بهترین راه، اما راحت ترین و کم هزینه ترین راه برای رسیدن به جواب سوالات تمام نشدنی مادران باردار، جست و جو در اینترنت است.

حال در دنیای اینترنت و صدها سایت و هزاران مقاله که به زبان فارسی نوشته یا ترجمه شده اند، به کدام یک اطمینان کنیم و مطمئن باشیم که اطلاعاتی که به ما میدهد، درست و علمی و ثابت شده هستند؟!!!

در اینجا میخواهیم یک منبع تخصصی در زمینه "بارداری و نوزاد" را به شما معرفی کنیم که تمامی مقالات موجود در آن، از سایت های معتبر خارجی (همچون healthline, Medicalnewstoday, Webmd) استخراج، ترجمه، ویرایش و منتشر میشود.

نام این تیم معتبر و با سابقه در زمینه تولید محتوا، "سلام دنیا" میباشد. سایت سلام دنیا به جرات یکی از پیشتازان تولید محتوا در بارداری و مسائل مربوط به مادران و کودکان است.

اگر در دوران بارداری و شیر دهی هستید، هم اکنون میتوانید به سایت سلام دنیا به آدرس salamdonya.com مراجعه کنید و در زیر شاخه "بارداری و نوزاد"، به دنبال کسب اطلاعات مفید بگردید.

در اینجا برای نظم دادن به ذهن شما و همچنین معرفی بیشتر "سلام دنیا"، 3 گروه تعریف میکنیم:

قبل از بارداری:

شاید فکر کردن به فرزند آوری و بار مسئولیت آن، شما را ترسانده باشد. ممکن است هنوز آماده نباشید و به دنبال راه های پیشگیری از بارداری هستید. یا اگر تصمیم به بچه دار شدن دارید، میخواهید فرزندی به دنیا بیاورید که هم از نظر جسمی و هم از نظر ذهنی بهترین باشد. یا شاید با همسرتان به تعیین جنسیت دلخواه فرزندتان می اندیشید. از ده ها مقاله سلام دنیا استفاده کنید تا بدون استرس و با گام های محکم، این مرحله را پشت سر بگذارید.

دوران بارداری:

حساس ترین و چالش برانگیزترین مرحله در میان این 3 گروه، 9 ماه بارداری شماست. کافی است چرخی در اینترنت بزنید؛ میبینید که مادران باردار تا چه حد به دنبال کسب اطلاعات و راه حل میگردند. این مرحله تغییرات روانی و جسمی فراوانی در زنان به وجود می آورد. هزاران سوال و مسئله و مشکل و بیماری در این دوران خواهید داشت که سلام دنیا به تک تک آنها پاسخ میدهد.
نوزاد

پس از زایمان:

این مرحله نیز همانند مرحله "قبل از بارداری" حائز اهمیت است و شما در آن به مواردی بر میخورید که نیاز به مشاوره دارید. این راهنمایی ها از بر طرف کردن بی خوابی و گریه کودک آغاز میشود، و تا مهمترین مورد در این دوره یعنی "شیر مادر و مسائل مربوط به شیردهی" ادامه می یابد. همه این موارد به صورت کامل و تخصصی در سلام دنیا عنوان شده اند.
 
مطمئنیم که شما از تنوع و تعداد مقاله های مربوط به "بارداری و نوزاد" در سایت "سلام دنیا" متعجب شده اید. پس هم اکنون وقت را طلف نکنید و به مطالب مربوط به دوران بارداری و حاملگی در زمینه:درمان های خانگی، خواص خوارکی ها، بیماری ها، اطلاعات دارویی و پزشکی، طب سنتی و گیاهان دارویی، تغذیه و رژیم غذایی، تناسب اندام، سلامت روان، سلامت بانوان و کودکان و ... در "سلام دنیا" سر بزنید.

سایت بارداری و سلامت : سلام دنیا سایتی پر از مطالب ویژه بارداری

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی