سرقت های مسلحانه

سارقان مسلح جنوب شرق کشور دستگیر شدند

تاریخ انتشار : 27 فروردین 1398کد مطلب : 2346زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان سرقت های مسلحانه در منطقه جنوب شرق کشور خبر داد.

عاملان سرقت های مسلح در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

تسنیم:فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت:با تلاش شبانه روزی پلیس 5 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر و 7 فقره انواع سرقت مسلحانه کشف شد.

سردار محمد قنبری اظهار داشت:پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده های سرقت های مسلحانه 5 نفر از عاملان این سرقت ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند. 

وی افزود:در این راستا ماموران انتظامی شهرستان های زاهدان، سراوان، چابهار و خاش با هماهنگی های قضائی در 6 روز گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه سلاح کلاش، 2 قبضه کلت کمری و یک قبضه اسلحه شکاری دولول به همراه مهمات مربوطه کشف کردند. 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد:در این رابطه 3 دستگاه خودرو، 6 دستگاه تلفن همراه و تعدادی مدارک هویتی سرقتی کشف و به مالباختگان تحویل و 2 مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شدند و تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد. 

سردار قنبری خاطرنشان کرد:پلیس با سارقان به عنف و مخلان نظم و آرامش که باعث برهم زدن امنیت جامعه می شوند با جدیت و اقتدار برخورد می کند و کسانی که حقوق شهروندی را ضایع می کنند باید در پیشگاه عدالت پاسخگوی اعمال مجرمانه خود باشند.

انتهای پیام/م

دستگیری عاملان سرقت های مسلح در جنوب شرق کشور

51
این مطلب مفید بود ؟01
برگرفته از isna.ir
وبگردی