سرویس مدارس

صندلی سرویس مدارس پایتخت رزروی می شود

تاریخ انتشار : 14 شهریور 1399کد مطلب : 43388زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی بوس های رزروی تهران از انجام برنامه ریزی جهت امکان رزرو صندلی سرویس مدارس خبر داد و گفت: شهرداری تهران نسبت به این موضوع چراغ سبز نشان داده است.
فارس: احمد تابنده، مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی بوس های رزروی تهران درباره فعالیت این ناوگان جهت ارائه خدمات در قالب سرویس مدرسه به دانش آموزان پایتخت اظهار داشت:در حال حاضر در تلاش هستیم که توسعه فنی این فعالیت را جهت ارائه خدمات در قالب سرویس مدرسه هرچه سریع تر انجام دهیم و پس از تحقق این مساله والدین می توانند، محل منزل و مدرسه را در سامانه مربوطه که در حال حاضر جهت بهره مندی از اتوبوس های و مینی بوس های رزروی استفاده می شود، ثبت کنند.

وی افزود:رایزنی ها با سازمان تاکسیرانی تهران انجام گرفته که تاکسی ، مینی بوس و خودروهای پایتخت که دارای مجوز سرویس مدرسه هستند، بتوانند از امکانات فنی اتوبوس و مینی بوس های رزروی و سامانه به همراه استفاده کنند که خوشبختانه شهرداری تهران نسبت به این موضوع چراغ سبز نشان داده است.

مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی بوس های رزروی با بیان اینکه ضوابط برای سرویس مدارس کاملاً مشخص و مطابق ابلاغیه های سازمان تاکسیرانی خواهد بود، گفت:در واقع شرکت اتوبوس و مینی بوس های رزروی امر تسهیل گری جهت ارائه خدمات سرویس مدرسه انجام می دهد.

وی خاطرنشان کرد:رزروی شدن صندلی سرویس مدارس با توجه به شرایط کرونا راهکار مناسبی جهت پیشگیری و انتقال این بیماری میان دانش آموزان است و والدین می توانند به تعداد روزهایی که فرزندانشان به مدرسه می روند، صندلی سرویس مدرسه رزرو کنند.

تابنده با بیان اینکه هزینه شهریه سرویس مدرسه رزروی مطابق با چارچوب های مصوبه شورای شهر و سازمان تاکسیرانی در مورد شهریه سرویس مدارس است، گفت:امکان رزرو صندلی سرویس مدارس پایتخت در حال نهایی شدن است و در صورت انجام هماهنگی های لازم توسط سازمان تاکسیرانی، بزودی و از پاییز امسال این طرح اجرایی می شود.

انتهای پیام/م 

صندلی سرویس مدارس پایتخت رزروی می شود

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : سرویس مدارس
وبگردی