نرگس محمدی،مهدی سلوکی و حدیث میرامینی

سریال ستایش 2 به زودی در تلویزیون + تصاویر

تاریخ انتشار : 14 دی 1392کد مطلب : 5428زمان مطالعه : 1 دقیقه
ستایش 2 ماجراهای میانسالی شخصیت ستایش و نوع رابطه او با اطرافیانش را روایت می کند. شبکه سه سیما با پخش آنونس های ستایش 2 از پخش زودهنگام سری دوم این سریال خبر می دهد.

تصویربرداری سریال «ستایش 2» که از یازدهم اردیبهشت ماه سال 92 در شمال کشور آغاز شده، طبق گفته های کارگردان این مجموعه به قسمت های پایانی نزدیک شده است. شبکه سه سیما با پخش آنونس های «ستایش»، از پخش زودهنگام سری دوم این سریال خبر می دهد.
 

بازیگر

این سریال به کارگردانی سعید سلطانی در ادامه سری نخست آن ماجراهای میانسالی شخصیت ستایش و نوع رابطه او با اطرافیانش را روایت می کند؛ ضمن این که در سری جدید این مجموعه کاراکترهایی جدید به کار اضافه شده اند و داستان هایی فرعی نیز در بستر سریال روایت می شوند.

‌ سریال


گروه تولید این سریال که از یازدهم اردیبهشت ماه تا دوازدهم مرداد سال جاری سکانس های مربوط به شمال کشور را تصویربرداری کردند بعد از 9 روز وقفه در تاریخ 21 مرداد تصویربرداری لوکیشن های مربوط به تهران را از سر گرفتند.

 ‌ ستایش


داریوش ارجمند، مهدی سلوکی، نرگس محمدی، حدیث میرامینی، رامسین کبریتی، فریبا نادری، سیما تیرانداز، نرگس امینی، امیر محمدزند، فریبا طالبی، نازلی رجب پور گروه بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی را تشکیل می دهند.
 

‌ سریال ستایش 2


همچنین سعید پیردوست، مجید مشیری، محمد مهدوی، ساقی زینتی، صفا آقاجانی، سعیده رودبارکی، آتیه جاوید، فرج گل سفیدی، محمد الهی و ... نیز به عنوان بازیگران مهمان در برخی از قسمت های این سریال به ایفای نقش می پردازند.

سریال ستایش 2 به زودی در تلویزیون + تصاویر

3.621
این مطلب مفید بود ؟156
برگرفته از isna.ir
برچسب : سریال ستایش
وبگردی