نرگس محمدی ستایش

واکنش نرگس محمدی به جنجال گریمش در ستایش

تاریخ انتشار : 29 خرداد 1401کد مطلب : 87585تعداد نظرات : 1 نظر
ستایش یکی از پرطرفدارترین سریال های تلویزیونی است که نرگس محمدی نقش اصلی را در این فیلم بر عهده داشت و با گریم متفاوتش در این فیلم حاشیه های زیادی ساخت.

توضیح نرگس محمدی به حواشی گریم دوران میانسالی ستایش

ستایش یکی از سریال های پرطرفدار شبکه سه سیما می باشد که هم اکنون هر شب بجز پنجشنبه ها از شبکه آی فیلم باز پخش می شود.همزمان با باز پخش این سریال محبوب بار دیگر انتقادات و حواشی زیادی در خصوص گریم بازیگر نقش ستایش در فضای مجازی به راه افتاده است، برخی کاربران معتقدند نرگس محمدی به دلیل عدم آسیب به پوستش اجازه گریم بهتر را به گریمور نمی داد.

نرگس محمدی که در فصل اول، دوم و سوم سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی نقش اصلی سریال را بر عهده داشت، در برنامه دورهمی مهران مدیری حضور یافت و راز گریم خود در این سریال را افشا نمود و در جواب سؤال مهران مدیری توضیحاتی ارائه داد که به عنوان واکنش بازیگر نقش ستایش به حواشی گریمش در این سریال در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

نرگس محمدی

نرگس محمدی/ عکس از سروش منوچهری

مهران مدیری:

در ستایش یک چیز عجیبی وجود داشت، شما سنتون رفت بالا اما چیزی فرق نکرد خیلی، شما نخواستید که پیر بشین؟ گریمورتون نخواست؟ کارگردان اینطوری دوست داشت؟

نرگس محمدی:

نه، نهایت سعیشون رو کردند که پیر کنن ولی نمیشه واقعا، اگه کار سینمایی باشه سی دقیقه چهل دقیقه شاید بتونن با لاتکس و این چیزا پیر کنن ولی تو سریالی که سی یا چهل قسمته و هشت یا نه ماه کاره فکر می کنم یه ذره سخت میشه، من هیچ اعتراضی نداشتم، خودشون هم بیشتر روی سایه کاری، کار کردند و ترجیح دادند سایه کاری بشه چون گفتند با لاتکس و... نمیشه چون زمان فیلم برداری زیاده، به خاطر همین نشد، واقعیت اینه که نمیشه خیلی تو کار خدا دست برد و همون طور که یه آدم 50 ساله رو نمیشه بیست ساله کرد، من اون موقع بیست و هشت سالم بود و نمیشه واقعا یه زن 50 ساله در آورد.

دورهمی

نه تنها اضافه شدن یک عینک و اندکی تغییر در چهره نرگس محمدی که در فصل دوم پا به میانسالی گذاشته بود و در شمایل یک بانوی 40 ساله جلوی دوربین میرفت با انتقادهای زیادی از سوی مردم مواجه شد، بلکه گریم این بازیگر در فصل سوم مخاطبان را بهت زده کرد چرا که در این فصل گذر زمان بر روی نرگس محمدی اثر نگذاشته بود و حتی او با شمایلی جوانتر از فصل دو به نظر می رسید و دیگر خبری از همان عینک و اندکی تغییر هم در چهره نرگس محمدی نبود!

جوانتر شدن ستایش در فصل سوم

بعد از انتقادات به گریم نرگس محمدی و جوانتر شدن او، تهیه کننده این سریال گریم نرگس محمدی را باورپذیر دانست و علت جوانتر شدن ستایش در فصل 3 را به آرامش رسیدن و دور شدن از دغدغه های زندگی پر فراز و نشیبش اعلام کرد.

سریال ستایش

ستایش یک مجموعه‌ تلویزیونی ایرانی در سه فصل به کارگردانی سعید سلطانی و به نویسندگی سعید مطلبی است که قصهٔ دختر جوانی به نام ستایش را روایت می‌کند که زندگیش پر از فراز و نشیب است.

داریوش ارجمند،‌ نرگس محمدی، مهدی سلوکی، سیما تیرانداز، مهدی پاکدل، رامسین کبریتی، حدیث میرامینی،‌ فریبا نادری، رابعه اسکویی و … از بازیگران اصلی سریال ستایش می باشند.

واکنش نرگس محمدی به جنجال گریمش در ستایش

4.3132
این مطلب مفید بود ؟11319
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
ساره1401-03-30
ستایش وقتی بچه دار شد کم سن و سال بود فکر کنم ۲۰ سال هم نداشت
با بزرگ‌شدن بچه هاش نهایتا به ۴۰-۴۴ رسیده
تو این سن کسی پیر نیست
بنظرم عجیب نبود گریمش
131
وبگردی