سریال عقیق

خلاصه داستان و بازیگران سریال عقیق + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 مهر 1396کد مطلب : 57782زمان مطالعه : 2 دقیقه
خلاصه داستان و بازیگران سریال عقیق به نویسندگی سعید نعمت الله و کارگردانی بهرنگ توفیقی با بازی شبنم مقدمی به همراه تصاویری از این سریال را در دنیای فرهنگ و هنر نمناک ببینید.

همه آنچه که باید درباره سریال عقیق بدانید

سریال عقیق به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی است. عقیق عاشقانه ای است در دل تاریخ که سعید نعمت الله آن را در 10 قسمت برای پخش در ماه محرم به نگارش درآورده است.

خلاصه داستان و بازیگران سریال عقیق

در خلاصه داستان سریال تاریخی عقیق آمده است:به عَجز مهمونم می کنی؟ به تسلیم ؟ این چه رضاییه که باید از ظهر عاشورا و وَقف عقیق و خون پسرم بگذرم؟ رضای کدوم دیاریه، این رضاییه که تو می خوای...

سریال عقیق

شبنم مقدمی در سریال عقیق

بازیگران سریال عقیق عبارتند از :شبنم مقدمی ، علیرضا آرا، نسیم ادبی، بهزاد فراهانی ، داریوش سلیمی، ندا عقیقی، کریم امینی، جمال فوادیان، فردین شاه حسینی، مجید رحمتی با حضور هدایت هاشمیو با هنرمندی نادر فلاح.

 سریال عقیق

هدایت هاشمی در سریال عقیق

عوامل تولید سریال عقیق :نویسنده:سعید نعمت الله/ مشاور تاریخی:سیروس سعدوندیان/ مدیر هنری صحنه و لباس:مجید میرفخرایی/ دستیار کارگردان:مجید مافی/ دستیار تهیه کننده:سید سجاد طباطبایی / برنامه ریز:فرشاد ارج/ مدیر تولید:فرشید رئوفی/ مدیر تصویربرداری:بهنام کریمی/ صدابردار:امیر حاتمی/ طراح صحنه:عباس حاج درویش/ طراح لباس:سمیرا شجاعی/ طراح گریم:کامران خلج/ طراح بدلکاری:علیرضا فتحی/ جلوه های میدانی:حمید رسولیان/ مدیر تدارکات:مهدی آقامحمدی/ منشی صحنه:مهین شهبازی/ عکاس:محمد دارایی/ مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای :ملیکا مومنی راد / مجری طرح:موسسه فرهنگی هنری وصف صبا

 سریال عقیق

تصاویر جدید از سریال عقیق

سریال عقیق که در سکوت خبری کامل در شهرک سینمایی غزالی کلید خورده بود، به عنوان سریال شبکه سه سیما در ایام ماه محرم معرفی شده است که در حال حاضر مراحل ضبط و تصویربرداری سکانس های پایانی خود را پشت سر گذاشت .

سریال عقیق

علیرضا آرا در سریال عقیق

بعد از «پشت بام تهران» و «زیر پای مادر»، «عقیق» سومین همکاری مشترک او با بهرنگ توفیقی به حساب می آید که در این سریال شبنم مقدمی به عنوان بازیگر نقش اول ایفای نقش می کند .

سریال عقیق

تصاویر جدید از سریال عقیق

 سریال عقیق

تصویری از پشت صحنه سریال عقیق

سریال عقیق

علیرضا آرا در سریال عقیق

سریال عقیق

 سریال عقیق با بازی علیرضا آرا

سریال عقیق

شبنم مقدمی در سریال عقیق

خلاصه داستان و بازیگران سریال عقیق + تصاویر

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی