پرویز پرستویی و حبیب رضایی

سومین قسمت سریال هم گناه در نمایش خانگی

تاریخ انتشار : 19 اسفند 1398کد مطلب : 10448زمان مطالعه : 1 دقیقه
سومین قسمت سریال هم گناه ساخته مصطفی کیایی با بازی پرویز پرستویی به نمایش خانگی آمد.

توزیع سومین قسمت سریال هم گناه

هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی سریال جدید نمایش خانگی است که سومین قسمت آن امروز دوشنبه 19 اسفندماه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

هم گناه یکی از پربازیگرترین سریال های نمایش خانگی است که اولین قسمت آن در هفته اول اسفندماه و پس از پایان سریال مانکن توزیع شد و تابحال مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است.

هنگامه قاضیانی و پدرام شریفی

داستان سریال هم گناه

هم گناه روایتی از تلاش های پرویز پرستویی فریبرز قصه سریال هم گناه برای یافتن همسر و پسرش است که سرهنگ اداره آگاهی است. فریبزر برای پیدا کردن همسرش لیلا که 28 سال پیش به همراه تنها پسرش فریبرز او را تنها گذاشت سالهاست که تلاش میکند.

در قسمت دوم این سریال پرویز برادر لیلا به دروغ خبر از مرگ لیلا را به فریبرز میدهد و تلاش های فریبرز برای صحبت کردن با پیمان در قسمت جدید این سریال همچنان ادامه دارد.

پرویز پرستویی و حبیب رضایی

هم گناه یکی از پربازیگرترین سریال های نمایش خانگی و اولین تجربه مصطفی کیایی است که به نظر میرسد میتواند نظرات مثبتی از سوی مخاطبان دریافت کند.

رویا تیموریان

پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، مهدی پاکدل،هنگامه قاضیانی، پدرام شریفی،حبیب رضایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم، علی باقری، فروغ قجابگلو، حسین امیدی، شیرین اسماعیلی، مرتضی آقا حسینی، محمد موحدنیا، محمد رسول صفری، آی تک جاویدنژاد، با معرفی ساقی حاجی پور و فرانک کلانتر در سریال هم گناه به ایفای نقش پرداختند.

محسن کیایی

قسمت سوم سریال هم گناه با پرویز پرستویی در نمایش خانگی

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : عکاس:میلاد کیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی