پرویز پرستویی

اکران فیلم آنجا همان ساعت

تاریخ انتشار : 16 تیر 1399کد مطلب : 1816زمان مطالعه : 1 دقیقه
فیلم سینمایی آنجا همان ساعت ساخته سیروس الوند با بازی پرویز پرستویی و ماهور الوند تا چند روز دیگر اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند.

آنجا همان ساعت به زودی اکران میشود

فیلم سینمایی آنجا همان ساعت به کارگردانی و تهیه کنندگی سیروس الوند سال 97 ساخته شد و با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین رفت.

این فیلم سینمایی از روز چهارشنبه اول مردادماه اکران خود را در گروه ایران در سینماهای کشور آغاز میکند و علاقه مندان به تماشای فیلم های سیروس الوند میتوانند این فیلم را در سینما به تماشا بنشینند.

داستان و بازیگران آنجا همان ساعت

فیلم آنجا همان ساعت جدیدترین تجربه سینمایی سیروس الوند است که به عنوان فیلم رزرو در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و سیروس الوند علاوه بر کارگردانی، نویسندگی این فیلم سینمایی را هم برعهده دارد.

سیروس الوند

داستان فیلم آنجا همان ساعت

داستان آنجا همان ساعت ماجرای زندگی رعنا و امیر است که به تازگی زندگی شان را آغاز کرده اند و زندگی ساده ای در یک محله قدیمی در حاشیه شهر دارند اما یک شیطنت جنون آمیز زندگی شان را تحت تاثیر قرار میدهد.

پرویز پرستویی و امیرحسین فتحی

بازیگران فیلم آنجا همان ساعت

پرویز پرستویی، ماهور الوند، شاهرخ فروتنیان، شهرام حقیقت دوست، سعید پیردوست، یوسف فروتن، امیرحسین فتحی، هدیه بازوند، سعید قره خانلو، داریوش آهنچیان، پویان پایزند، شهین کاظمی، کیوان خسرو، فاطمه خانوردی، سورنا کامران زاده، سعید گودرزی، ابراهیم مهجور، مهرداد محمدی، احسان کاردان، مرتضی جمالو، حسین حاجی زاده، عبداالله اوسیوند و... در فیلم آنجا همان ساعت ایفای نقش کردند.

بازیگران آنجا همان ساعت

پرویز پرستویی و یوسف فروتن

اکران فیلم آنجا همان ساعت با پرویز پرستویی+داستان، بازیگران و عکس

3.211
این مطلب مفید بود ؟74
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی