سلامت جوش صورت
برای تشخیص سلامت جوش صورت را مورد بررسی قرار دهید ! این یکی از رازهای اطبا چین باستان است و شما با آن می توانید متوجه شوید که دلیل آکنه روی پیشانی ، چانه ، و گونه و ... چیست.

جوش ها چه چیزی را پیرامون سلامتی نشان می دهند

آیا تا به حال ماه ها در گیر از بین بردن جوش های صورت بوده اید ؟ تا به حال به ریشه ی بروز این جوش های مزاحم فکر کرده اید ؟ می دانید که جوش صورت سلامتی شما را نشان می دهد؟سالها پیش اطبا و پزشکان سنتی چین بر این باور بودند که صورت نشان دهنده سلامت کل بدن است و تغییرات کوچک روی پوست با اندامهای خاص بدن ارتباط دارد ، مثل اگزمای پوستی رنگ و رفتگی جوش البته شکل و نوع آن در تجویز دارو متفاوت است و مشکلات مختلفی را نشان میدهد که دراین بخش از نمناک به اصلی ترین آنها خواهیم پرداخت.
سلامت جوش صورت

نشانه ی سلامتی بدن با محل بروز جوش صورت

رابطه جوش های صورت و سلامتی بدن

با دقت در تصویر بالا تا حدودی متوجه اصل ماجرا شدید و دانستید که هرقسمت از پوست صورت جوش بزند نشانه مشکل در کدام قسمت داخلی بدن است ، ادامه مطلب را با دقت مطالعه کنید.

جوش صورت در پیشانی از سلامت کجای بدن خبر می دهد؟

جوش در ناحیه پیشانی با قلب و سیستم گوارش مثل روده ، کیسه صفرا و کبد ارتباط دارد .جوش در این ناحیه نشان دهنده مشکلات هضم است بنابراین سعی کنید بیشتر به تغذیه تان توجه کنید و از خوردن غذاهای چرب و کنسروی صرفنظر کنید ، گفتنی است رنگ رو رفتگی در ناحیه پیشانی و آبی و سبز شدن آن نشانه حملات قلبی است که باید جدی گرفته شود.

جوش صورت روی بینی نشانه مشکل سلامت کدام عضو بدن است؟

بینی هم به سیستم گوارش ارتباط دارد و در این رابطه باید روی طحال ، پانکراس و شکم بیشتر تمرکز کنید ؛ مثلا اگر غذاهای چرب و شور خورده باشید تاثیر مستقیم روی گوارش و پوست می گذارد ،  قرمزی در اطراف بینی نشانه مصرف الکل است سعی کنید مصرف الکل را قطع کنید.

تشخیص سلامت با دقت در جوش صورت روی چانه

ناحیه چانه و لب با مثانه و کلیه ها و هورمون ها ارتباط دارد ،در آقایان ناحیه بالای لب به پروستات و عضو مردانه در خانمها به رحم وتخمدان مربوط می شود . دقت داشته باشید اگر در قسمت مربوط به عضو مردانه رنگ پریدگی و آکنه داشته باشد نشان دهنده مشکلاتی در تولید مثل است .

جوش صورت روی گونه راست چه نشانه ای از سلامت دارد؟

گونه راست مرتبط باریه هاست ، اگر سرما بخورید یا مشکلات تنفسی داشته باشید . هنگامی که این ناحیه دچار قرمزی جوش و اکنه می شود سلامت ریه ها در معرض تهدید است ؛ این تهدید ارتباط مستقیم با هوایی که تنفس می کنید دارد .

جوش صورت روی گونه چپ با سلامت کدام عضو بدن رابطه دارد

گونه چپ باکبدو کیسه صفرا مرتبط است اگر مشکلاتی مثل چربی وداغی کبددارید حتماگونه چپتان وحا شیه بینی قرمز رنگ میشودوزردی زیر چشم هم باکلسترول بالا و سنگ صفرا ارتباط دارد بنابراین باید در چنین نشانه های به پزشک مراجعه کنید.

رابطه جوش های صورت و سلامتی بدن

430
این مطلب مفید بود ؟246
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
برچسب :
وبگردی