سهام شستا

آخرین اخبار از واگذاری سهام شستا به بازنشستگان

تاریخ انتشار : 22 آذر 1399کد مطلب : 38689زمان مطالعه : 1 دقیقه
وزیر رفاه درباره آخرین وضعیت واگذاری 2 درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی، توضیحاتی داد.

باشگاه خبرنگاران: محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین اخبار از واگذاری 2 درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی، اظهار کرد:پیشنهاد واگذاری 2 درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی را به دولت مطرح کردیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه موضوع واگذاری 2 درصد از سهام شستا به بازنشستگان توسط رئیس جمهور به کمیسیون حقوقی دولت ارجاع داده شد، گفت:قرار شد در کمیسیون حقوقی دولت بررسی های لازم انجام شود.

شریعتمداری تصریح کرد:با توجه به اینکه بیمه گذاران مجموعه تامین اجتماعی تعداد زیادی از افراد هستند و برای اینکه واگذاری این 2 درصد سهام به بازنشستگان مشکل حقوقی نداشته باشد کمیسیون حقوقی دولت این موضوع را باید بررسی کند.

وی با اشاره به اینکه هنوز کمیسیون حقوقی نتیجه قطعی را اعلام نکرده است، ادامه داد:برای اجرای این واگذاری در انتظار جواب کمیسیون حقوقی دولت هستیم.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در مرحله اول پاسخ مثبتی از طرف کمیسیون حقوقی دریافت نکرده ایم، خاطرنشان کرد:در تلاش هستیم تا آن ها متقاعد کنیم و این 2 درصد از سهام شستا به بازنشستگان واگذار شود.

انتهای پیام/م

 

آخرین اخبار از واگذاری سهام شستا به بازنشستگان از زبان وزیر رفاه

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : بازنشستگان
وبگردی