شام ایرانی

تم دهه شصتی بازیگران زن در شام ایرانی

تاریخ انتشار : 3 بهمن 1398کد مطلب : 10348زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازیگران زن در گروه اول مسابقه شام ایرانی با تم جالب دهه شصتی مقابل دوربین رفتند.

تصاویری از بازیگران زن در گروه اول شام ایرانی

فصل تازه مسابقه شام ایرانی به کارگردانی سعید ابوطالب به منزل خانم بازیگر رسید. بازیگران زن در گروه اول خانم ها در مسابقه شام ایرانی مقابل دوربین رفتند و شب دوم این مسابقه در منزل مارال فرجاد تصویربرداری شد.

دومین شب از حضور خانم ها در مسابقه شام ایرانی به مزبانی مارال فرجاد برگزار شد و بازیگران زن با تم جالب دهه شصتی مهمان او شدند.

علیرضا طهرانی مجری طرح مسابقه شام ایرانی با انتشار این عکس نوشت:

شام ایرانی قسمت خانم ها تم دهه شصت به میزبانی خانم مارال فرجاد... ان شالله بعد این ایام که کام هموطنانم را تلخ کرد بتونیم دقایقی را شاد براتون ایجاد کنیم ،قسمت اول شام ایرانی را در بهمن ماه می توانید به تماشا بنشینید.

بازیگران شام ایرانی

شبنم قلی خانی، سیما تیرانداز، مارال فرجاد و گلشن قیزی بازیگر آذربایجانی در گروه اول خانم ها در مسابقه شام ایرانی به رقابت با یکدیگر می پردازند.

گلشن قیزی

شب اول مسابقه شام ایرانی در گروه خانم ها به میزبانی سیما تیرانداز برگزار شد و مارال فرجاد در دومین شب این مسابقه میزبان خانم های بازیگر بود.

مسابقه شام ایرانی

علیرضا خمسه، سید جواد هاشمی، مرجانه گلچین و میرطاهر مظلومی بازیگران جدیدی هستند که به مسابقه شام ایرانی پیوستند و در کنار بازیگران دیگری چون پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ شاهی، شبنم قلی خانی، سیما تیرانداز، مارال فرجاد، سامان گوران و نگین معتضدی، حامد آهنگی، گلشن قیزی بازیگر آذربایجانی و... به رقابت با یکدیگر می پردازند.

بازیگران زن شام ایرانی

بازیگران زن با تم دهه شصتی در شام ایرانی+تصاویر

2.914
این مطلب مفید بود ؟86
منبع : صفحه علیرضا طهرانی / عکاس:مهدی دلخواسته / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب :
وبگردی