تهران نو

دستگیری شرور مشهور و سطح یک تهران نو

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1397کد مطلب : 27637زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از اراذل و اوباش سطح یک منطقه تهران نو توسط ماموران نیروی انتظامی کلانتری 128 تهران دستگیر شد.

دستگیری شرور معروف منطقه تهران نو

ایلنا:  رییس کلانتری 128 تهران نو از دستگیری یکی از اراذل و اوباش مشهور و سطح یک در منطقه تهران نو خبر داد. 

سرهنگ رسول بهرامی، رییس کلانتری 128 تهران نو درباره جزییات این حادثه گفت:در ساعت 3 بامداد روز قبل از طریق سامانه 110 به کلانتری 128 تهران نو یک مورد درگیری، قمه کشی و عربده کشی در پارک دانش آموز در محدوده اتوبان یاسینی اطلاع داده می شود. 

وی با بیان اینکه فوراً ماموران گشت این کلانتری به محل حادثه اعزام می شوند، خاطرنشان کرد:به محض ورود ماموران کلانتری به پارک، نگهبان پارک به ماموران اطلاع می دهد که فردی که حالت طبیعی نداشته با قمه و چاقو نگهبان و سه رهگذر در پارک را مجروح کرده است. 

رییس کلانتری 128 تهران نو با بیان اینکه فرد ضارب به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار می کند، گفت:ماموران با گشت خودرویی این فرد را تعقیب کرده و بعد از ده دقیقه و با 4 شلیک تیر هوایی و پس از درگیری با ماموران این فرد را بازداشت می کنند. 

سرهنگ بهرامی با تاکید براینکه این فرد از شرور سطح یک تهران است، گفت:این فرد 18 سال سابقه شرارت، شرب خمر داشته است و از اراذل و اوباش سابقه دار منطقه است. در حال حاضر نیز 4 فرد که توسط او در پارک مضروب شده اند شاکی خصوصی او در این پرونده هستند. 

وی ادامه داد:این فرد قبل از ورود به پارک و درگیری در آنجا نیز با چند نفر دیگر درگیر شده بوده که زخمی می شود و با توجه به اینکه از ناحیه سر زخمی شده بوده و حال مساعدی نداشته ماموران کلانتری 128 تهران نو او را به بیمارستان برای درمان منتقل می کنند. 

رییس کلانتری 128 تهران نو خاطرنشان کرد:از این فرد دو قبضه سلاح سرد شامل یک قمه و چاقو کشف و ضبط شده است. همچنین برای این فرد شرور پرونده تشکیل و به دادسرا ارجاع داده شده است.

انتهای پیام/م

اراذل و اوباش سطح یک تهران نو دستگیر شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی