شهید حججی

جزئیات کامل مراسم تشییع پیکر شهید حججی در تهران

تاریخ انتشار : 4 مهر 1396کد مطلب : 57127زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیکر مطهر شهید مدافع حرم محسن حججی پس از مراسم امروز در حرم رضوی صبح فردا در تهران تشییع خواهد شد.

مراسم تشییع پیکر شهید حججی فردا 9 صبح   

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی تشییع پیکر شهید حججی در ساعت 9 صبح فردا (چهارشنبه) را اعلام کرد.

سرهنگ حسن عابدی از آمادگی کامل پلیس برای برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید حججی که قرار است صبح فردا از میدان امام حسین به سمت میدان شهدا تشییع شود خبر داد و در تشریح جزئیات محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی این مراسم اظهار کرد:هماهنگی های به عمل آمده همکاران ما از ساعت 23 امشب طول خیابان 17 شهریور از میدان امام حسین تا میدان شهدا را در هر دو مسیر رفت و برگشت پاکسازی کرده و با توجه به این امر لازم است تا شهروندان نسبت به جابه جایی خودرو و موتورسیکلت های پارک شده در این مسیر اقدام کنند چرا که در غیر این صورت همکاران ما نسبت به جابه جا کردن این وسایل نقلیه مبادرت به عمل خواهند آورد.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود:همچنین همزمان با آغاز این مراسم محدودیت های تردد در مسیر غرب به شرق خیابان مجاهدین از تقاطع خیابان ایران به سمت شهدا و همچنین طول خیابان پیروزی از میدان شهدا تا بزرگراه امام علی محدودیت تردد اعلام می شود.

وی اضافه کرد:علاوه بر این موارد در خیابان مازندران از میدان ابن سینا تا میدان امام حسین نیز محدودیت تردد اعلام می شود و به صورت مقطعی نیز طول خیابان 17 شهریور از میدان خراسان به سمت میدان شهدا محدودیت تردد انجام خواهد شد.

 

شهید حججی

تشییع پیکر شهید حججی در تهران

 سرهنگ عابدی با بیان اینکه از صبح فردا ممنوعیت توقف در طول خیابان انقلاب و دماوند حدفاصل میدان فردوسی تا بزرگراه امام علی انجام می شود، گفت:با توجه به اینکه در محدوده های ذکر شده مکان های مناسبی برای پارک خودرو و موتورسیکلت وجود ندارد و همکاران ما به شدت از تردد هرگونه وسیله نقلیه به خصوص موتورسیکلت در معابر منتهی به 17 شهریور جلوگیری به عمل آورند، لازم است تا عزاداران حسینی که می خواهند در این مراسم شرکت کنند حتما با استفاده از وسایل نقلیه عمومی همچون BRT، مترو و اتوبوس در محل تشییع پیکر شهید حججی حاضر شوند. 

پخش زنده مراسم تشییع پیکر شهید حججی

 

شهید حججی

 

تشییع پیکر شهید حججی در تهران

 مراسم تشییع پیکر شهید محسن حججی در تهران، چهارشنبه صبح به صورت زنده از چهار شبکه تلویزیونی پخش خواهد شد. با توجه به اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مراسم تشییع پیکر مطهر پاسدار شهید محسن حججی، چهارشنبه پنجم مهر، در تهران برگزار می شود.

بر این اساس مراسم وداع با پیکر آن شهید سرافراز، صبح چهارشنبه در میدان امام حسین(ع) تهران برگزار خواهد شد. قرار است شبکه های افق، یک، قرآن و معارف سیما و خبر، این مراسم را از ساعت هشت تا 12 به صورت زنده پخش کنند.

زمان و مکان و محدودیت های ترافیکی مراسم تشییع شهید حججی

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از تسنیم/ی
برچسب :
وبگردی