میزناهارخوری
لذت خوردن غذا در کنار خانواده همراه با میزناهارخوری شیک و مدرن سایت نمناک چندین برابر کنید. میز ناهار خوری جدید و به روز با آخرین متدهای مدرن در حوزه ساخت دکوراسیون آشپزخانه را در سایت نمناک تجربه کنید.

مدل های شیک میزناهارخوری

زمان غذاخوردن هرچقدر بیشتر طول بکشد و شما هرچقدر با فاصله و آهسته تر غذا بخورید، هضم غذا بهتر انجام شده و کمتر به دستگاه های بدن آسیب می رسد اما اگر شما هنگام غذا خوردن احساس راحتی نکنید و حالتی استاندارد نداشته باشید، دوست دارید هرچه زودتر غذای تان را تمام کنید .

مدل میز ناهار خوری شیک

میزناهارخوری 

زمانی که شما روی یک میز استاندارد غذا می خورید، باید تمامی اعضای بدن تان احساس راحتی کند. میز نباید آنقدر کوتاه باشد که مجبور باشید با خم کردن کمر خود غذا بخورید یا آنقدر بلند باشد که احساس خفگی به شما دست دهد.

انتخاب میز ناهار خوری مناسب

 میزناهارخوری مشکی

اندازه میز و صندلی های غذاخوری از 2نفره شروع شده و تا 24 و 28نفره هم می رسد. بعضی از خانواده هایی که خانه بزرگ و مجللی دارند از 2دست میز و صندلی استفاده می کنند.

مدل میز ناهار خوری چوبی

 میز و صندلی های ناهارخوری

اکثرا یک دست 6 یا8نفره در آشپزخانه قرار می دهند و یک دست 12 یا 24 نفره برای پذیرایی از مهمان در اتاق پذیرایی با غذاخوری می گذارند.

مدل میز ناهار خوری جدید

 میزهای ناهارخوری شیک

 مدل های گرد و مدل های مستطیل هردو محبوبند ولی مدل های مستطیل شکل چون راحت تر با فضای خالی منزل هماهنگ می شوند پرهوادارتر هستند. مدل های گرد بیشتر سبک چوبی- شیشه ای دارند به گونه ای که یک لایه چوب و یک لایه شیشه روی آن قرار می گیرد که می توان گفت زیبایی خاص خود را دارد.

میز غذاخوری شیک وزیبا

میزناهارخوری 

مدل های چوبــی از محبــوب ترین ها هستند. بعضی از این اجناس حاشیه های کنده کاری شده دارنــد و معـرق کاری هایی با سبک های مختلف روی آن دارند.

وقتی روی صندلی، پشت میز می نشینید، بلندی میز باید تا قسمت زیرین قفسه سینه شما باشد و فاصله آرنج تا بدن نباید بیشتر از 41 سانتی متر باشد، درغیر این صورت میز حالت استاندارد ندارد.

مدلهای میز غذا خوری 2013

 شیک ترین میز ناهار خوری  

مدل های شیشه ای بسیار زیبا و درعین حال بسیار سنگین و پرخطر هستند.

مدل میز ناهار خوری کلاسیک

 زیباترین مدل های میزناهار خوری 

شیک ترین مدلهای میزناهارخوری + عکس

3.7239
این مطلب مفید بود ؟17960
وبگردی