طاقچه اپلیکیشنی برای مطالعه
کتابخوان و فروشگاه کتاب الکترونیک طاقچه اپلیکیشنی است که بر روی موبایل ها و تبلت های هوشمند با سیستم عامل اندروید و آی.اُ.اس قابل نصب است و به شما این امکان را می دهد که علاوه بر دسترسی به کتاب های ناشرین کشور با قیمت مناسب، بسیاری از آنها را به صورت رایگان مطالعه کنید.

 کتاب خواندن از عادت های همیشگی افرادی است که قدر زندگی را می دانند. هر چقدر سرمان شلوغ باشد و شیوه های مختلفی برای یادگیری پیدا کنیم، کتابخوانی باید بخشی از زمان مان در روز را به خود اختصاص دهد. خیلی از افراد فکر می کنند با پیشرفت فناوری تب کتابخوانی از سر آدمها افتاده و مردم ترجیح می دهند به جای خواندن کتاب در شبکه های اجتماعی بچرخند. ممکن است برای عده ای اینطور باشد، اما باید قبول کنیم فناوری، به ویژه فراگیر شدن گوشی های هوشمند، کتابخوانی را آسان و دلپذیر کرده است. از سوی دیگر قشر بزرگی از جامعه به دلیل عدم توان مالی و یا عدم دسترسی مناسب به کتاب و کتاب فروشی یا به هر دلیل دیگری کمتر به خرید و مطالعه کتاب پرداخته اند؛ که فناوری باز هم در این عرصه فضای مناسبی را ایجاد کرده است که کتاب با قیمت ارزان و در هر ساعت از شبانه روز و در هر جای دنیا در اختیار همه باشد.

نرم افزار طاقچه

در ادامه به معرفی اپلیکیشنی می پردازیم که با اینکه چند ماه بیشتر از معرفیش نمی گذرد توانسته اعتماد بسیاری از ناشران بزرگ و دوستداران کتاب را جلب کند و نسخه ی الکترونیک کتاب ها و مجلات فارسی را به صورت قانونی در اختیار کاربران قرار دهد. کتابخوان و فروشگاه کتاب الکترونیک طاقچه اپلیکیشنی است که بر روی موبایل ها و تبلت های هوشمند با سیستم عامل اندروید و آی.اُ.اسقابل نصب است و به شما این امکان را می دهد که علاوه بر دسترسی به کتاب های ناشرین کشور با قیمت مناسب، بسیاری از آنها را به صورت رایگان مطالعه کنید.

نرم افزار طاقچه

با توجه به مشکلات توزیع و گرانی کتاب و عدم دسترسی مناسب ایرانیان و فارسی زبانان خارج از کشور به کتاب فارسی، طاقچه می تواند هرچه بیشتر و بهتر کتاب را در دسترس قرار دهد تا شاید مشکلاتی از این دست عاملی برای پایین بودن سرانه مطالعه کتاب نباشد.

برای آشنایی بیشتر و دریافت نسخه اندروید و آی.اُ.اسطاقچه به صورت رایگان می توانید به وب سایت طاقچه مراجعه کنید و همیچنین می توانید نسخه اندروید طاقچه را از پلی استور و نسخه آی.اُ.اس را از اپ استور دریافت کنید.

طاقچه اپلیکیشنی برای مطالعه ارزان و آسان

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : نمناک - /م
وبگردی