نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون مجری سرشناس زن قربانی طرفداری از پرسپولیس شد! + عکس
طرفدار پرسپولیس ، مجری زن سرشناس
مجری سرشناس زن به علت حمایت از باشگاه پرسپولیس در برنامه، حال به دردسر افتاده است.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1397

مجری سرشناس زن قربانی طرفداری از تیم پرسپولیس شد

دانشجو: تیم فوتبال پرسپولیس با شایستگی موفق شد به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد و در این شرایط باید با دید ملی به این تیم نگاه کرد و رقابت های لیگ داخلی را به فراموشی سپرد و به حمایت از این تیم پرداخت اما نه تنها اینگونه نشده است بلکه مجری مشهور یعنی زهره هاشمی به دلیل حمایت از این باشگاه در یک برنامه تلویزیونی در استان اصفهان مورد هجوم اینستاگرامی قرار گرفته است.

مجری سرشناس اناری در دست گرفته و خیلی خوش خیال از اینکه دارد درباره یک رخداد ملی سخن می گوید از بازی پرسپولیس حرف زده است. زهره هاشمی در چند روز گذشته حسابی طعم گس هواداری فوتبال را چشیده است.

دردسر مجری زن سرشناس بخاطر حمایت از پرسپولیس

زهره هاشمی که به دلیل حمایت از پرسپولیس به دردسر افتاد 

دردسر مجری سرشناس زن به دلیل حمایت از پرسپولیس

او برای گفتن یک جمله در برنامه کاشانه به مرحله ای رسیده که کامنت های صفحات اجتماعی اش را ببندد و پیجش را احتمالا خصوصی کند! زهره هاشمی در برنامه کاشانه که برنامه ای از سیمای اصفهان است، اناری در دست داشت و برنامه اش را برای موفقیت پرسپولیس در یک بازی آسیایی ملی به پایان رساند.

او یادش نبود تیم محبوب اصفهانی ها سپاهان است و در فرهنگ هواداری ما چنین چیزی تعریف نشده که در اصفهان از پرسپولیس بگویند. اگرچه سپاهان خودش بازمانده شاهین اصفهان است و ریشه ای مشترک با پرسپولیس دارد. او البته احتمالا کمی هم بدشانس بوده که بخشی از بازی سپاهان و مس کرمان در شبکه استانی پخش نشده بود. زهره هاشمی جدیدترین قربانی این عصبیت و تندخویی و خشونت کلامی در شبکه های اجتماعی است و قطعا آخرین قربانی هم نیست!

انتهای پیام/ح.ب

مجری سرشناس زن قربانی طرفداری از پرسپولیس شد! +عکس

این مطلب مفید بود ؟ 8 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف