عذرخواهی داور

عذرخواهی داور از لیونل مسی !

تاریخ انتشار : 21 مهر 1397کد مطلب : 72279زمان مطالعه : 1 دقیقه
متئو لائوس از لیونل مسی به دلیل مردود اعلام کردن گلش در بازی مقابل اتلتیکو مادرید در فصل 14 - 2013 عذرخواهی کرده بود.

عذرخواهی داور اسپانیایی از بارسلونا برای مردود کردن گل مسی

پارس نیوز: الیویو پائولوروسو جمعه در برنامه پلوتا ال پیسو شبکه TNT Sportsحاضر شد تا دیدار دوستانه آرژانتین مقابل عراق را آنالیز کند. دستیار تاتا مارتینو تنها درباره عملکرد آلبی سلسته صحبت نکرد. او در مورد دوران حضورش در بارسلونا هم حرف زد و به افشای یک قضیه مهم پرداخت.

 عذر خواهی داور از مسی

عذرخواهی داور اسپانیایی از لیونل مسی 

پائولوروسو به آخرین دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید در فصل 14 - 2013 لالیگا اشاره کرد که دو تیم در آن بازی برای قهرمانی رقابت می کردند. در این تقابل متئو لائوس داور بازی گل لیونل مسی را آفساید اعلام کرد اما سپس در تصاویر مشخص شد گل صحیح بوده است. دستیار مارتینو اظهار کرد:مسی گلی را به ثمر رساند که باعث قهرمانی ما می شد اما داور آن را قبول نکرد. ساعت دو بامداد بود و ما در رختکن حضور داشتیم و در حال گریه کردن بودیم. لائوس وارد آنجا شد و از ما عذرخواهی کرد. سال سختی بود.

پائولوروسو همچنین به مشکلات آبی اناری ها در طول آن فصل اشاره کرد و گفت :تنها یک دروازه بان خوب در اختیار داشتیم که آسیب دید. رییس باشگاه به زندان رفت، مشکل مسی به وجود آمد و معلوم نبود او به زندان خواهد رفت یا نه. خط دفاعی با مشکلاتی روبرو شده بود و از طرفی نیمار آسیب دیده بود.

انتهای پیام/ح.ب

عذرخواهی داور از بارسلونا برای مردود اعلام کردن گل مسی

511
این مطلب مفید بود ؟110
برچسب :
وبگردی