تولد
نشانه های بارداری پسر

علائم بارداری پسر روی چهره و بدن زن حامله

کد مطلب : 37942تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
مطمئنا تمام خانم های باردار برای فهمیدن جنسیت فرزند خود مشتاق هستند، بارداری برای دختر و بارداری برای پسر علائم و نشانه های متفاوتی دارد که راهنمای شماست.

12 نشانه ای دوران بارداری، وقتی نوزاد شما پسره

بعد از ورود به دوره حاملگی بحث بارداری پسر و یا دختر با بروز علائم و نشانه هایی ثابت شده در مادر آغاز می شود، تغییراتی در جسم و روحیات زن حامله که خبر از پسر یا دختر بودن جنین می دهد. به عنوان یک مادر بادرار،هیجان انگیز است که بدانید نوزاد درون شکم شما یک دختر کوچولوی زیباست یا یک پسر کوچولوی بامزه  این یک سوال است که احتمالا با آن آشنا هستید.

عقل سلیم میگوید که با داشتن درکی از احساسات خود، برای پسر دارشدن تنها یک داستان قدیمی و افسانه است. اما چه میشود، اگر این علائم حقیقت داشته باشد؟ آیاعلائم مشخص و خاصی وجود دارد که شما از اینکه مادر یک پسر بچه هستید مطمئن شوید؟ پاسخ مثبت است، برای شناخت این علائم کافیست با ما دقایقی را همراه شوید.

علائم زن باردار سر پسر

بارداری پسر چه تغییراتی در مادر حامله ایجاد می کند؟

وقتی پوست دستهایتان خشک شده و یا اینکه اکنه دوران بارداری در صورت شما ظاهر می شود باید منتظر تولد جنین پسر باشید چرا که اینها از نشانه های بارداری پسر است ولی اینها تنها علامت بارداری برای جنین پسر نیست.

وقتی شما باردار میشوید، خوشحال هستید اما از آن مهمتر و یا جذاب تر این است که بدانید جنین داخل شکم شما یک پسر است یا دختر، با علائم و نشانه هایی که در این بخش خواهید خواند خودتان متوجه جنسیت جنین می شوید دراین بخش از نمناک بیشتردر مورد نشانه های پسر بچه ها در طول بارداری خواهیم گفت.

نشانه های پسر بچه ها در طول بارداری

برخی از نشانه های قابل توجه داشتن یک نوزاد پسر در طول دوران بارداری شامل:

1. نداشتن بیماری صبحگاهی

عدم داشتن بیماری صبحگاهی یکی از علائم پسر بودن جنین است. هنگامی که شما بیماری صبحگاهی و یا حالت تهوع را تجربه نکردید،یکی از نشانه های داشتن نوزاد پسر است.

2.میزان ضربان قلب در بارداری پسر

اگر متوجه شوید که ضربان قلب نوزاد شما کمتر از140 ضربه در دقیقه باشد، میتواند نشانه این باشد که شما یک نوزاد پسر باردار هستید.

3.ظهور آکنه در بارداری پسر

یکی از نشانه های اینکه شما یک نوزادپسر دارید، ظاهر شدن جوش و آکنه است، در دوران حاملگی به دلیل تغییرات هورمونی و عدم تعادل شما دچار تغییرات پوستی میشوید که اگر جنین شما پسر باشد.

علائم زن باردار برای پسر

4. ویار به غذای ترش از علائم بارداری پسر

زمانی که شما یک نوزاد پسر باردار هستید، میل زیادی به غذاهای تند و شور دارید، یکی از نشانه های حامله بودن به جنین پسر ویار به خوردنی های ترش و شور است.

5.وضعیت در بارداری پسر

وضعیت شکم شما یکی از نشانه های رایج است که میتواند جنسیت را مشخص کند و اگرشکم شما رو به پایین باشد، نشان دهنده این است که شما یک نوزاد پسر در شکم خود حمل میکنید.

6.تغییر شخصیت

جنسیت نوزاد شما تاثیر کمی بر رفتار شما دارد، زنانی با طبیعت تهاجمی، جسورانه و غالب بیشتر احتمال دارد که یک نوزادپسر را حمل کنند و جنبه های رفتاری با افزایش سطح تستوسترون مرتبط است.

بارداری

7.سرد بودن پاها در بارداری پسر

احساس دائمی سرما در پاهایتان در طول بارداری یکی از نشانه های واضح این است که شما یک نوزاد پسر باردار هستید.

8. رشد موی سر در حاملگی و بارداری پسر

یکی دیگر از نشانه های رایج اینکه شما یک نوزاد پسر دارید میزان رشد موی شما است، اگرنوزاد شما پسر باشد، موهایتان سریع تر از همیشه رشد میکند.

علائم بارداری برای پسر بودن

9.حالت خوابیدن در بارداری پسر

در طول بارداری، شما اغلب احساس خستگی میکنید، در چنین وضعیتی اگر شما بیشتر به سمت چپ میخوابید، نشان دهنده این است که شما یک نوزاد پسر دارید.

10.دست های خشک از علامت دیگر بارداری پسر است

دست های خشک و ترک خورده، یکی دیگر از نشانه های قابل توجه این است که شما یک نوزاد پسر دارید.

12.افزایش وزن در بارداری پسر

علاوه بر داشتن شکم گرد، افزایش وزن شما ارتباط قابل توجهی با جنسیت نوزادتان دارد، هنگامی که یک نوزاد پسر را حمل میکنید، وزن بیشتری در شکم شما قابل مشاهده است. برخلاف مادرانی که نوزاد دختر باردار هستند و وزنشان در سراسر بدن به خصوص در صورتشان توضیع میشود.

علائم بارداری پسر روی چهره و بدن زن حامله

4.47004
این مطلب مفید بود ؟6177827
منبع : babycentre / momjunction / بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی