علیرضا بیرانوند
علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی کشورمان مهمان شب گذشته برنامه دورهمی شد و در این برنامه از روزهای سخت زندگی و رویاهایش گفت.

گفتگوی جذاب علیرضا بیرانوند در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 18 بهمن ماه 98 ساعت 22 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس و تیم ملی کشورمان شب گذشته روی صندلی برنامه دورهمی نشست و به گفتگو با مهران مدیری پرداخت.

روزهای سخت علیرضا بیرانوند تا رسیدن به رویاهایش

دروازه بان تیم ملی کشورمان صحبت در برنامه دورهمی را با اصالت خانواده اش آغاز کرد و گفت:من اهل لرستان هستم و در یک خانواده 8 نفره متولد شدم و به لر بودنم افتخار میکنم. ما عشایر بودیم و من در برنامه های مختلف زندگی گذشته ام را تعریف کرده ام و هیچ ابایی از این تعریف کردن ندارم. پدر من مخالف فوتبالیست شدنم بودند و هر وقت دعوایمان میشد کوله ورزشی ام را به سمتم پرتاب میکرد و من خیلی از این اتفاق ناراحت بودم اما من برای رسیدن به رویاهایم تلاش کردم و هیچ مشوقی در این راه نداشتم و زمانی که تصمیم گرفتم به تهران بیایم و بدون اجازه پدر و مادرم به تهران آمدم و زمانی که اومدم تهران تا 8 ماه از من خبر نداشتند.

علیرضا بیرانوند و مهران مدیری

علیرضا بیرانوند در ادامه به دلخور نبودن از پدرش و درک وضعیت او اشاره کرد و درباره اولین دستمزدش که 800 هزار تومان بود و 700 هزارتومانش را به پدر و مادرش داد و یکسال را با 100 هزار تومان زندگی کرد، صحبت کرد.

این گلر تیم ملی کشورمان درباره تصویرسازی برای رویاهایش صحبت کرد و از اولین باری که بازی تیم پرسپولیس را دید گفت و به این موضوع اشاره کرد که از همان زمان آرزو داشت که یک فوتبالیست موفق شود.

دروازه بان تیم پرسپولیس به ماجراهای انتقالش از تیم نفت به پرسپولیس صحبت کرد و به این موضوع افتخار کرد که از تیم نفت دیده شد و از همانجا برای تیم ملی انتخاب شد و در ادامه به انتخابش برای بازی در تیم پرسپولیس اشاره کرد و در ادامه گفت:سرمربی آن زمان نفت علیرضا منصوریان بود که میخواست من را به استقلال ببرد و من در نهایت بخاطر بحث با علیرضا منصوریان از چند بازی کنار گذاشته شدم و در نهایت بازی در مقابل پرسپولیس را توانستم بازی کنم و خدا روشکر عالی ظاهر شدم.

علیرضا بیرانوند در ادامه صحبت هایش به پنالتی که از کریس رونالدو گرفت اشاره کرد و از سختی های شب قبل از بازی با پرتغال صحبت کرد و از اینکه تصمیمش را گرفته بود تا پنالتی رونالدو را بگیرد گفت و درباره این اتفاق خوب که بعد از گرفتن پنالتی انگار تمام دنیا را بغل کرده بود و تمام سختی هایش را به فراموشی سپرده بود صحبت کرد.

علیرضا بیرانوند در دورهمی

دروازه بان تیم پرسپولیس در ادامه صحبت هایش به مشکلات فوتبال ایران اشاره کرد و به تعریف از شخصیت وحید امیری و جنگنده بودنش پرداخت.

ماجرای سه بار خواستگاری رفتن علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند در بخش پایانی گفتگو با مهران مدیری به ماجرای سه بار خواستگاری رفتنش اشاره کرد و گفت :همسرم دخترعموی من است و من از بچگی به او علاقه داشتم و برای گرفتن جواب مثبت سه بار به خواستگاری او رفتم و در نهایت سال سوم جواب مثبت گرفتم و قرارداد من در آن زمان 80 میلیون تومان بود که همه میگفتند خانواده همسرم بخاطر پول راضی به این ازدواج شدند اما این موضوع اصلا صحت ندارد و من همسرم را خیلی دوست داشتم و با داشتن دو فرزند خیلی احساس خوشبختی میکنم.

از ماجرای ازدواج تا روزهای سخت علیرضا بیرانوند در دورهمی

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : عکاس:مریم رضوی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی