الناز حبیبی
عکس هایی جذاب و دیدنی از الناز حبیبی در فیلم های سینمایی، سریال های تلویزیونی و نمایش هایش را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.

عکس های الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون

الناز حبیبی بهار سریال دردسرهای عظیم بازیگری را با تئاتر در کودکی آغاز کرد و در اولین تجربه بازیگری اش با سعید سلطانی در فیلم دفترچه خاطرات همکاری کرد.

همکاری با سعید سلطانی راه را برای تحقق آرزوی دوران کودکی الناز حبیبی هموار کرد و بعد از سریال دفترچه خاطرات، پانزده سال بیشتر نداشت که در سریال سال های برف و بنفشه بار دیگر با سعید سلطانی همکاری کرد و باز هم در سریال مهمانخانه ای در برف ، فراموشی ، فاصله ها و سر به راه مقابل دوربین سعید سلطانی رفت.

الناز حبیبی تجربه بازی در فیلم های سینمایی ، سریال های تلویزیونی و نمایش هایی را در تئاتر دارد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم و عکس هایی از این بانوی هنرمند را در این فیلم و سریال و نمایش ها در اختیارتان قرار میدهیم.

عکس های الناز حبیبی در فیلم های سینمایی

الناز حبیبی بازی در سینما را از سال 86 آغاز کرد و در فیلم هایی چون دردسر ، فصل باران های موسمی ، پیتزا مخلوط ، ناخواسته ، زاپاس ، ماه گرفتگی ، دشمن زن، خجالت نکش و ژن خوک به ایفای نقش پرداخت.

الناز حبیبی

عکسی از الناز حبیبی در فیلم خجالت نکش

الناز حبیبی

الناز حبیبی در فیلم سینمایی ناخواسته

الناز حبیبی

گریم خاص الناز حبیبی در فیلم زاپاس

الناز حبیبی

عکسی از الناز حبیبی در نمایی از فیلم دشمن زن

الناز حبیبی

الناز حبیبی با نقشی متفاوت در پیتزا مخلوط

عکس های الناز حبیبی در سریال هایش

الناز حبیبی بیشتر از سینما با نقش هایش در سریال های تلویزیون شناخته میشود و بسیاری از مخاطبان تلویزیون هنوز هم او را با نقش بهار در سریال دردسرهای عظیم می شناسند.

این بازیگر جوان کشورمان بعد از بازی در سریال سالهای برف و بنفشه با نقش زهرا خواهر دکتر قریب به دنیای تلویزیون آمد و بعد از آن در سریال هایی چون فاصله ها ، پنج کیلومتر تا بهشت، سی امین روز ، تا ثریا ، لبه آتش ، فراموشی ، بخاطر مونا ، دودکش ، دردسرهای عظیم ، سر به راه ، پرستاران، سارق روح ، هشتگ خاله سوسکه و دل دار به ایفای نقش پرداخت.

جواد عزتی و الناز حبیبی

جواد عزتی و الناز حبیبی در سریال دردسرهای عظیم

الناز حبیبی

الناز حبیبی در نمایی از سریال پرستاران

الناز حبیبی

گریم الناز حبیبی در سریال هشتگ خاله سوسکه

 الناز حبیبی

عکسی از الناز حبیبی در سریال دل دار

عکس های الناز حبیبی در تئاتر

الناز حبیبی بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و در نمایش هایی چون شاه ماهی ، خروس لاری، سلول های حرم ، زهرماری ، دوباره اون آهنگ و بزن سم روی صحنه رفت.

الناز حبیبی

عکسی از الناز حبیبی در نمایش شاه ماهی

الناز حبیبی

الناز حبیبی در نمایی از نمایش خروس لاری

الناز حبیبی

بازی الناز حبیبی در نمایش سلول های حروم

الناز حبیبی

الناز حبیبی در نمایش دوباره اون آهنگو بزن سم

الناز حبیبی

الناز حبیبی در نمایش زهرماری

عکس هایی دیدنی از بازی های الناز حبیبی در سینما، تلویزیون و تئاتر

511
این مطلب مفید بود ؟110
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب :
وبگردی