فاطمه گودرزی
سریال خانه ای روی تپه داستان پسری نوجوان به نام رسول را روایت می کند که با خواهر و مادرش در یک روستاها زندگی می کنند. فاطمه گودرزی و زیبا بروفه از بازیگران این سریال هستند.

فاطمه گودرزی که این روزها شاهد بازی خوب او در سریال خانه ای روی تپه هستیم درباره نقش خود در این سریال چنین میگوید:

اصلیت من به لرستان برمی گردد و در سریال خانه ای روی تپه باید برای نخستین بار لهجه گیلکی را تجربه می کردم. کار سختی بود، اما حضور بازیگران نوجوانی که نقش فرزندان مرا بازی می کردند و بومی همان منطقه بودند، بسیار کمک کننده بود.

فاطمه گودرزی در سریال خانه ای روی تپه

من به همراه آنان دیالوگ ها را تمرین می کردم و هر وقت مشکلی در گویشم وجود داشت، بچه ها اشکالم را برطرف می کردند. این سریال  درباره رسول نوجوان 14 ساله روستایی است که به تازگی پدر خود را از دست داده و تصمیم می گیرد برای تامین هزینه های زندگی خانه مخروبه پدربزرگش را تعمیر کرده و به گردشگران اجاره دهد.

نصرالله رادش در سریال خانه ای روی تپه

همزمان با این تصمیم مهم هاشم عموی رسول از سربازی باز می گردد در حالی که خود را مالک خانه می داند. روی هم رفته فکر می کنم سوژه تازه ای دستمایه کار ما قرار گرفت که امیدوارم مورد پسند مخاطب هم واقع شود.

فاطمه گودرزی در روستاهای شمال کشور

وی افزود:پیش از این، سریال بال های خیس با بازی من از شبکه اول پخش شد. اگر مدتی است بیشتر در تلویزیون دیده می شوم، دلیل خاصی ندارد و اصلا نشانگر این نیست که عامدانه یک مدیوم خاص را انتخاب کرده باشم. موضوع این است که هر وقت متن خوبی به دستم برسد، می پذیرم.

فاطمه گودرزی، بیژن امکانیان، امیر نوری، مجید مشیری، لاله صبوری، مانا پاک سرشت، فرهاد بشارتی، عباس آتش سرو، همایون ارشادی، آتیلا پسیانی، زیبا بروفه، مهران رجبی، رحیم نوروزی، انوش نصر ماسوله، سیروس همتی، نسرین بابایی، نصراله رادش، ساقی زینتی، مینا نوروزی، توفان مهردادیان، شیوا خسرومهر، حسین توشه، علی کوهپایه حقی، مهرداد بخشی، دانیال خوش سیما، محمدامین امینی، میلاد احمدی نیا، عارف ابراهیمی دیلم، صائب محمدی، محمد جعفری سادات محله، مصطفی درزی و مازیار رضازاده از بازیگران این مجموعه هستند.

فاطمه گودرزی و فرزندانش در خانه ای روی تپه + عکس

4.732
این مطلب مفید بود ؟302
برگرفته از inn.ir
وبگردی