فرشاد احمدزاده

فرشاد احمدزاده لژیونر 6 میلیارد تومانی پرسپولیس

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1397کد مطلب : 68675زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرشاد احمدزاده هافبک شماره 10 پرسپولیس با تیم وورسلای لهستان به توافق دست یافت و فصل آینده را با پیراهن این تیم پشت سر خواهد گذاشت.

نخستین بازتاب رسانه های لهستانی به انتقال احتمالی فرشاد احمدزاد

در حالی که فرشاد احمدزاده با جدایی احتمالی از پرسپولیس در رادار یک باشگاه لهستانی قرار گرفته است، رسانه های این کشور به این مساله واکنش نشان دادند.

سایت ورزش لهستان در گزارش خود در خصوص باشگاه شلاسک وروتسواف نوشت:تیم رده نهم لیگ لهستان قصد دارد 2 بازیکن جوان را به خدمت گیرد. یکی از آنها فرشاد احمدزاده، بازیکن قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران است.

فرشاد احمدزاده

واکنش رسانه های لهستانی به خرید احتمالی فرشاد احمدزاده

آنها در رابطه با تحلیل عملکرد وی نوشتند:احمدزاده برای پرسپولیس در لیگ ایران 23 بازی کرد و 6 گل و 3 پاس گل نیز به ثبت رساند. همچنین وی در 7 دیدار لیگ قهرمانان آسیا با سرخ پوشان به میدان رفت و یک گل را رقم زد. ارزش حدودی وی 800 هزار یورو است.

با توجه به نرخ دلار که حدود 7 هزار و 550 تومان است، می توان این طور گفت که اگر انتقال فرشاد با رقم 800 هزار یورو انجام شود، او لژیونر 6 میلیارد تومانی پرسپولیس خواهد بود.

پیراهن 10 پرسپولیس به چه کسی می رسد؟

با جدایی فرشاد احمدزاده از پرسپولیس، حالا باید دید شماره 10 این تیم در تن کدام بازیکن قرار خواهد گرفت.

فرشاد احمدزاده

سرنوشت شماره 10 پرسپولیس

فرشاد احمدزاده در لیگ پانزدهم و بعد از خدمت سربازی به پرسپولیس بازگشت و از همان زمان شماره 10 را بر تن کرد. او در این مدت درخشش قابل توجهی برای پرسپولیس داشت و از جمله بازیکنان موثر این تیم بود اما شاید برخی از هواداران پرسپولیس، نسبت به این بازیکن و پوشیدن شماره 10 توسط او اعتراض هایی داشتند.

در خاتمه احمدزاده با نامه گلایه آمیز از پرسپولیس خداحافظی کرد و فوتبالش را در تیمی خارجی طی خواهد کرد.

فرشاد احمد زاده

قیمت جدید فرشاد احمدزاده

با جدایی او پیراهن شماره 10 نیز آزاد می شود و بعید نیست از جمع بازیکنان فعلی تیم پرسپولیس، چند نفر خواهان پوشیدن این پیراهن باشند؛ پیراهنی که سال ها در تن بزرگان این تیم بود و شماره ای ویژه محسوب می شود.

اما به نظر می رسد باتوجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و شرایط ویژه این روزهای سرخپوشان پایتخت، مدیران باشگاه تصمیم بر این داشته باشند که شماره 10 را به بازیکنی جدید بدهند و از این راه، یک سوپراستار را جذب تیم کنند.

قیمت جدید فرشاد احمدزاده فاش شد

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از شریان / ورزش سه / ر
وبگردی