فریدون آسرایی

آیا فریدون آسرایی بازیگر شده است ؟

تاریخ انتشار : 23 دی 1395کد مطلب : 42577زمان مطالعه : 2 دقیقه
شایعات فراوانی مبنی بر بازیگر شدن فریدون آسرایی شنیده میشد که این خواننده پاپ این موضوع را تکذیب و شایعه خطاب کرد .

شایعه بازیگر شدن فریدون آسرایی

شایعاتی تحت عنوان سریال خط ویژه با بازی امین حیایی، فریدون آسرایی و افسانه بایگان برای شبکه سوم سیما به گوش میرسید که فریدون آسرایی این شایعه را تکذیب کرد.

فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ گفت:رشته تحصیلی من مهندسی کشاورزی بوده و از این جهت اگر گاهی در زمینه موسیقی به من استاد بگویند ، اعلام می کنم که من استاد نیستم چرا که من در موسیقی تخصصی ندارم و تحصیلاتم در این زمینه نبوده است.

فریدون آسرایی

فریدون آسرایی و شایعه بازیگر شدن


وی افزود:تاکید می کنم که نباید واژه استاد را در مورد هر فردی بکار برد.
خواننده آلبوم "خاطرات گم شده" همچنین تصریح کرد:سعی می کنم هیچ وقت کاری را انجام ندهم که در آن تخصصی نداشته باشم دقیقا حرفه هنرپیشگی نیز همین گونه است .
 
وی اظهار کرد:فردی که بخواهد وارد عرصه بازیگری شود باید در این زمینه تخصص کافی داشته باشد چون در غیر این صورت موفق نخواهد شد.
 
آسرایی همچنین یادآور شد:فکر می کنم من بی حاشیه ترین خواننده هستم اما با این حال نمی دانم چرا شایعه سازی در مورد من و در اموری مانند بازیگر شدن ، درباره من صورت می گیرد اما به طور کلی می گویم که موضوعی که چندی پیش درباره ایفای نقش من در یکی از آثار نمایشی مطرح شد ، صحت ندارد.
فریدون آسرایی

زمان انتشار آلبوم جدید فریدون آسرایی

 
وی افزود:در رابطه با اجرایی که به تازگی در شهر تهران داشتم اگر نگویم که این اجرا بهترین اجرای من بوده است، می گویم که یکی از بهترین کنسرت هایی بود که تاکنون برگزار کردم.
 
خواننده آلبوم " عشق یعنی" با اشاره به آلبوم جدید خود توضیح داد:در شرایط فعلی خودم را از کارهای آلبوم کنار کشیدم و بیشتر فعالیت هایم را در این حوزه تهیه کننده ام انجام می دهد و از این جهت حتی در زمینه ملودی هم خیلی کم کار کرده ام.
وی تصریح کرد:بیشتر آثار آلبوم جدید آماده است اما باید از بین آن ها قطعه هایی انتخاب شود و سپس به مرحله تنظیم و میکس و مسترینگ برسد که این موضوع خودش یک روند طولانی را طی خواهد کرد.
 
آسرایی همچنین اظهار کرد:چند روز قبل دومین سال پخش آلبوم "عشق یعنی " بود. فکر می کنم من کمتر از دو سال نشده که آلبومی را روانه بازار کردم و از این جهت امیدوارم که انتظارها برای انتشار آلبوم جدیدم بیشتر از دو سال طول نکشد.
وی خاطرنشان کرد:تصور می کنم آلبوم جدیدم اواخر تابستان سال 1396 منتشر شود. به طور یقین در این آلبوم نیز بهروز صفاریان در کنار من حضور خواهد داشت.

آیا فریدون آسرایی بازیگر شده است ؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از میزان -/ح
وبگردی