فریدون آسرایی

فریدون آسرایی | آخرین وضعیت بیماری فریدون آسرایی

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1395کد مطلب : 34373زمان مطالعه : 2 دقیقه
فریدون آسرایی خواننده پاپ کشورمان به شایعات سرطان جنجره اش پاسخ داد و حال عمومی اش را خوب اعلام کرد.

سرطان حنجره فریدون آسرایی؟!

فریدون آسرایی با گلایه از شایعاتی که مبنی بر سرطان حنجره وی منتشر شده بود گفت: خدا را شکر سرطان حنجره ندارم و در حال حاضر، حال بسیار خوبی دارم.

فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با اشاره به مطلب منتشر شده درخصوص سلامتیش گفت:چندی پیش با خبرنگاری صحبت کردم که در آن گفت و گو اعلام کرده بودند که من ناراحتی حنجره پیدا کرده ام که بر اساس ریفلاکس معده بوده است.وی ادامه داد:با توجه به ناراحتی پیش آمده دکتر اعلام کرده بود که وضعیت خوبی ندارم و در مرحله نزدیک به سرطان قرار داشتم که پس از دو ماه و با مصرف داروها و انجام عمل جراحی بهبود پیدا کردم.

آسرایی تصریح کرد:من دقیقا همین مطلب را به خبرنگار مورد نظر اعلام کرده بودم در حالی که وی شایعه پراکنی کرد و اعلام کرده بود که فریدون آسرایی مبتلا به سرطان حنجره است.

فریدون آسرایی

خواننده آلبوم "عشق یعنی" در ادامه صحبت های خود یادآور شد:این روزها حال بسیار خوبی دارم و در مدت دو ماهی که دارو مصرف می کردم تحت یک جراحی "مری" هم قرار گرفتم که برای بهبود وضعیت حنجره ام بود.

وی با اشاره به جدیدترین فعالیت موسیقایی خود توضیح داد:امروز بعد از ظهر تک قطعه ای بنام "بگو که عاشق منی" را با ترانه ای از روح الله احمدی و موسیقی پیام شفائی منتشر می کنیم که شاید این قطعه را در کنسرت تهران اجرا کنم.

آسرایی ادامه داد:21 مرداد در متل قو، 22 مرداد در تهران و 23 مرداد در رشت با ارکستری به رهبری ایمن خراسانی روی صحنه می روم.

خواننده قطعه خاطر انگیر "گل هیاهو" خاطرنشان کرد:در کنسرت تهران در 2 سانس با مخاطبانم دیدار می کنم و پس از این کنسرت تا بعد از ماه محرم صفر فعالیتی ندارم چرا که هر سال در این ماه ها به مسافرت می روم.

فریدون آسرایی

بیوگرافی فریدون آسرایی

فریدون آسرایی متولد 17 مرداد 1335، آسارا از خوانندگان پاپ ایرانی است.

وی در منطقه آسارا به دنیا آمد. بعد از تحصیلات مقدماتی، در ژوئیه 1987 به شهر ونکوور کانادا مهاجرت کرد و 14 سال در آنجا زندگی کرد. سال 1988 گروه غزال و 2 سال بعد هم گروه پرواز را با حضور کامران، هنگامه، رامین زمانی و... راه انداخت که ترانه ایران ایرانم از دستاوردهای این قبیل همکاری ها است. 

از جمله فعالیت های تلویزیونی وی می توان به حضور در شبکه نسیم به عنوان یکی از داوران برنامه شب کوک اشاره کرد.

فریدون آسرایی ، آخرین وضعیت بیماری فریدون آسرایی

4.715
این مطلب مفید بود ؟141
برگرفته از تسنیم - / ک
وبگردی