نازنین فراهانی

پخش فصل دوم محکومین از 22 آذر

تاریخ انتشار : 10 آذر 1398کد مطلب : 60832زمان مطالعه : 1 دقیقه
زمان دقیق پخش فصل دوم سریال محکومین با بازی نازنین فراهانی بعد از مدتها تاخیر مشخص شد.

فصل دوم محکومین از 22 آذر روی آنتن میرود

سریال محکومین 2 به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه کنندگی بهروز مفید سریال جدید شبکه یک سیما است که به زودی روی آنتن این شبکه میرود.

فصل دوم سریال محکومین بعد از تعیین زمان های مختلف برای پخش و تاخیر در پخش بالاخره به آنتن شبکه یک رسید و از 22 آذرماه از این شبکه پخش میشود.

رابعه مدنی

فصل دوم محکومین قرار بود سریال محرمی شبکه یک سیما باشد اما مینی سریال به وقت صبح جایگزین آن در پخش شد و قرار بر پخش این سریال در دهه دوم محرم بود که این اتفاق هم رخ نداد و ترور خاموش روی آنتن این شبکه رفت و پخش این سریال به زمان دیگری موکول شد.

ویدا جوان و اسماعیل محرابی

محکومین 2 یکی از سریال های اپیزودیک تلویزیون است که به عنوان یکی از پربازیگرترین سریال های تلویزیون شناخته میشود.

شهین تسلیمی

ناصر هاشمی، بیژن بنفشه خواه،کمند امیرسلیمانی ، صفا آقاجانی ، شهره لرستانی، حسین محب اهری، مریم بوبانی، علیرضا استادی، معصومه قاسمی پور، بهراد خرازی، مهری آل اقا، محمود جعفری، افسانه ناصری، جمشید صفری، نگار عابدی، محمد شیری،بابک نوری، مسعود شامی ، فرناز زوفا ، بیژن بنفشه خواه ، کورش تهامی ، علیرضا جعفری ، سیما تیرانداز، رابعه مدنی، اتابک نادری ، حمیده مقدسی ، حسین سلیمانی و ... بازیگران سریال محکومین 2 را تشکیل میدهند.

امیر کاظمی

داستان فصل دوم سریال محکومین به مانند فصل اول درباره مجازات جایگزین است و به معضلات اجتماعی مانند طلاق ، اعتیاد و مجازات جایگزین برای زندان می پردازد.

زمان دقیق پخش فصل دوم سریال محکومین مشخص شد

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : عکاس:امیررضا مرشد زاده / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی