مهران مدیری

صحبت از فیش حقوقی مهران مدیری در خندوانه!

تاریخ انتشار : 8 تیر 1396کد مطلب : 52041زمان مطالعه : 2 دقیقه
در مرحله دوم مسابقه خنداننده شو آرزو صراف رضایی از گروه شقایق دهقان حرفی از فیش حقوق مهران مدیری زد.

پای فیش حقوقی مهران مدیری به خندوانه باز شد

مرحله دوم مسابقه خنداننده شو شروع شده و کمدین ها استندآپ خود را با موضوعات اجتماعی اجرا میکنند.

شب گذشته رامبد جوان مرحله دوم مسابقات خنداننده شو را از شبکه نسیم به روی آنتن برد. در ابتدا احسان کرمی درباره مسابقه توضیحاتی ارائه داد.

رامبد جوان

مرحله دوم مسابقه خنداننده شواستندآپ اول این برنامه آرزو صراف رضایی از گروه شقایق دهقان بود. موضوع اجرای اجتماعی او درباره مشهور شدن اش بعد از مسابقه خنداننده شو بود. او در طول اجرای خود درباره مشکلات و موضوعات مشهور شدن صحبت کرد. اینکه بعد از حضور در این برنامه از او در خصوص استخدام در سازمان صدا و سیما، حضور در برنامه خندوانه و اینکه فیش حقوقی مهران مدیری چقدر است را پرسیده بودند.

اشکان خطیبی درباره این اجرا گفت:نسبت به اجرای قبل قوی تر بودید البته در نقد اجتماعی ضعیف ظاهر شدید. معجونی نیز از او خواست که از بازی در اجرای خود کم کند. رامبد جوان هم نظرات سایرین را تأیید کرد، البته از او رضایت داشت. شقایق دهقان نیز گفت همه سعی ما بر این است بازی را از اجرای او حذف کنیم.

میثم درویشان پور از گروه اشکان خطیبی، استندآپ کمدی خود را پیرامون وضعیت قیمت تورهای مسافرتی بعد از حملات تروریستی به ترکیه اجرا کرد.

شقایق دهقان از تازگی اجرای او گفت. همچنین، جوان نیز اجرای او را دوست داشت. معجونی از انرژی خوب او یاد کرد و اشکان خطیبی هم از شوخی های خوب او گفت.

محمد معتضدی از گروه رامبد جوان درباره ازدحام جمعیت در مترو و اتفاقات پیرامون آن استندآپ کمدی خود را اجرا کرد.

شقایق دهقان انتخاب موضوع او را دوست داشت، خطیبی هم از صداسازی های او حین اجرا گفت؛ معجونی نیز اجرای او را نسبت به متن بیشتر قبول داشت. رامبد جوان نیز صحبت های سایر مربیان را تأییدکرد.

رضا بهمنی از گروه حسن معجونی استندآپ کمدی خود را پیرامون ریزگردهای جنوب کشور اجرا کرد و بهمنی از این اتفاق تلخ نکات جالبی را برای مخاطبان بازگو کرد.

شقایق دهقان درباره این اجرا گفت:بهمنی مثل اجرای قبل شیرینی و گرمی جنوبی بودن را روی صحنه می آورد و این مورد اجرای او را جذاب می کند. جوان از آوای جنوبی بودن او تعریف کرد.

اشکان خطیبی بهمنی را به طور ذاتی یک کمدین معرفی کرد.

حسن معجونی استفاده از دغدغه های خود در استندآپ کمدی را از نکات مثبت اجرای رضا بهمنی دانست .

صحبت از فیش حقوقی مهران مدیری در خندوانه!

2.320
این مطلب مفید بود ؟911
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
وبگردی