تولد
مجید صالحی
محمد شایسته تهیه کننده کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از صدور پروانه ساخت فیلم جدید مجید صالحی با همکاری رامبد جوان داد.

فیلم جدید مجید صالحی پروانه ساخت گرفت

محمد شایسته تهیه کننده جوان سینما که فیلم های خانه دختر و 50 کیلو آلبالو را برعهده داشته است در جدیدترین ساخته سینمایی اش با مجید صالحی همکاری میکند.

این تهیه کننده جوان که پیش از آغاز فیلم جدید مجید صالحی ، تهیه کنندگی مشترک در دو فیلم قانون مورفی و طلا را با رامبد جوان برعهده داشت در فیلم زیر نظر به کارگردانی مجید صالحی نیز با رامبد جوان به صورت مشترک تهیه کنندگی را برعهده دارد.

ساخت فیلم جدید مجید صالحی با عنوان زیر نظر

محمد شایسته با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از صدور مجوز ساخت فیلم جدید مجید صالحی داد.

 مجید صالحی

فیلم جدید مجید صالحی با رامبد جوان و محمد شایسته

محمد شایسته با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:پروانه ساخت فیلم سینمایی زیر نظر به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمد شایسته صادر شد.

فیلم جدید مجید صالحی

همکاری رامبد جوان و محد شایسته در فیلم جدید مجید صالحی

زیر نظر که فیلمنامه اش توسط ابوالفضل کاهانی به نگارش درآمده یک کمدی پر بازیگر است. زیر نظر بعد از فیلم های قانون مورفی و طلا سومین فیلمی است که رامبد جوان و محمد شایسته بصورت مشترک تهیه می کنند.

فیلم جدید مجید صالحی

فیلم جدید مجید صالحی در راه است

مجید صالحی نیز با انتشار پستی از هوادارانش برای ساخت فیلم جدیدش نظرخواهی کرد و نوشت :سلام . شروع کنم یا نه؟

بالاخره بعد از ٢٥ سال کار تو تاتر و تلویزیون و سینما و کارگردانی سریالهای (سه در چهار) و( موج و صخره) و ... تله فیلمهای (نیش) و ( میش)و.. اولین کارگردانی سینمایی رو شروع کنم یا نه؟

فیلم جدید مجید صالحی

فیلم جدید مجید صالحی با عنوان زیر نظر

مجید صالحی سابقه کارگردانی سریال هایی چون سه در چهار ، موج و صخره و آشتی کنان را در کارنامه هنری اش دارد و سریال سه در چهار یکی از سریال های پربیننده تلویزیون محسوب میشود.

فیلم جدید مجید صالحی به تهیه کنندگی رامبد جوان در راه است!

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی