شقایق فراهانی
فیلم سینمایی پاسیو به کارگردانی مریم بحرالعلومی با بازی متفاوت کریم امینی ، بهناز جعفری و شقایق فراهانی به نمایش خانگی آمد.

فیلم سینمایی پاسیو به نمایش خانگی رسید

فیلم سینمایی پاسیو به کارگردانی مریم بحرالعلومی و تهیه کنندگی سیدامیر سیدزاده امروز 12 تیر در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

پاسیو اولین تجربه مریم بحرالعلومی در زمینه کارگردانی است که اولین بار در مهرماه سال گذشته در سینماهای گروه هنر و تجربه به اکران درآمد و با استقبال زیادی از سوی مردم مواجه شد و توانست سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی را برای این بانوی کارگردان به ارمغان بیاورد.

داستان و بازیگران فیلم سینمایی پاسیو

فیلم پاسیو تجربه ای متفاوت از مریم بحرالعلومی است که در بخش جلوگاه شرق سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر سیمرغ بهترین کارگردانی را برای این کارگردان جوان به ارمغان آورد.

فیلم سینمایی پاسیو

توزیع فیلم سینمایی پاسیو در نمایش خانگی

به بهانه توزیع فیلم سینمایی پاسیو در شبکه نمایش خانگی مروری بر داستان و بازیگران این ساخته مریم بحرالعلومی داشته ایم و تصاویری از بازیگران این فیلم را در اختیارتان قرار میدهیم.

کریم امینی

نقش آفرینی کریم امینی در فیلم سینمایی پاسیو

در خلاصه داستان فیلم پاسیو آمده است: گاهی شهر با تمام بزرگی اش برای بعضی آدم ها هم قواره یک پاسیو، کوچک می شود.

بابک انصاری

بازی بابک انصاری در فیلم سینمایی پاسیو

بازیگران فیلم پاسیو عبارتند از :بهناز جعفری، محدثه حیرت، کریم امینی، یاسمن ترابی، حسین ملکی، بهروز قادری، سحر غمخوار، محمدرسول صفری، علی یعقوبی، بابک انصاری، پوریا پورسرخ و شقایق فراهانی در فیلم پاسیو به ایفای نقش پرداخته اند.

بهناز جعفری

نقش آفرینی بهناز جعفری در فیلم سینمایی پاسیو

عوامل ساخت فیلم پاسیو عبارتند از:کارگردان:مریم بحرالعلومی، تهیه کننده:امیر سیدزاده ، مدیر فیلمبرداری:مسعود امینی تیرانی، مدیر صدابرداری:علی کیان ارثی، طراح گریم:امید گلزاده، تدوین:سینا گنجوی، مشاور رسانه ای:مریم قربانی نیا، برنامه ریز:مجید مافی، منشی صحنه:آزاده جهانبخش، فیلمنامه:حامد قاسمی، بازنویس نهایی فیلمنامه:مریم بحرالعلومی، عکاس:حسن هندی، مدیر تدارکات:سعید میرزایی، مدیرتولید:روح الله مهاجری.

فیلم سینمایی پاسیو در نمایش خانگی +داستان ،بازیگران و عکس

2.17
این مطلب مفید بود ؟34
منبع : عکاس:محمدحسن هندی / صفحه فیلم پاسیو / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی