میترا حجار
فیلم سینمایی نرگس مست با بازی میترا حجار ، مهدی پاکدل و هومن برق نورد در نقشی متفاوت ، در تدوین با مشکلاتی روبرو شد که به زودی مرتفع میشود.

فیلم نرگس مست به کجا رسید

فیلم نرگس مست ساخته جلال الدین دری با بازی متفاوت میترا حجار و مهدی پاکدل داستان زندگی یک سازنده قدیمی تار است که در خانه اش با گروه جوانی تمرین موسیقی می کند. هومن برق نورد یکی دیگر از بازیگران این فلیم سینمایی است که در نقشی متفاوت جلوی دوربین رفت.

عبدالله اسفندیاری تهیه کننده فیلم نرگس مست به کارگردانی جلال الدین دری درباره آخرین وضعیت این اثر سینمایی گفت:فیلم نیازمند مقداری تغییر در تدوین و رنگ است که ما در پی رفع آن هستیم البته این موضوع کمی طول کشیده زیرا ما بی پول و منتظر دریافت مبلغی برای انجام کارهای باقی مانده آن هستیم.

میترا حجار و مهدی پاکدل

میترا حجار و مهدی پاکدل در فیلم نرگس مست

وی افزود:پیش از این بنیاد سینمایی فارابی با ما توافق کرده بود که وام دهد و بخشی از هزینه های «نرگس مست» را تقبل کند، اما بر خلاف آن توافق هنوز به ما پولی داده نشده است. در مراجعه به این بنیاد هم متوجه شدم که گویا پولی ندارند و افراد زیادی مثل ما در صف انتظار برای دریافت وام هستند.

اسفندیاری در پایان عنوان کرد:گویا ما در انتهای صف دریافت این وام هستیم با این وجود امیدوارم این اثر در آذرماه به نمایش عمومی گذاشته شود.

میترا حجار

بازی متفاوت میترا حجار در فیلم نرگس مست

سعید پورصمیمی، سیامک صفری، رضا فیاضی، هومن برق نورد، متین ستوده، بهنام قربانی، امیرحسین مدرس، مهدی پاکدل، میترا حجار و ... در این اثر به ایفای نقش می پردازند.

«نرگس مست» روایتگر داستان یکی از قدیمی ترین سازندگان تار، سه تار و ابزار آلات موسیقی است که در زندگی امروزی اش برخی از شخصیت های اسطوره ای این عرصه را در ذهن خود مجسم می کند.

آخرین وضعیت فیلم نرگس مست با بازی میترا حجار+تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
وبگردی