فینالیست های خنداننده شو 2
اسامی فینالیست های خنداننده شو 2 در برنامه شب گذشته خندوانه اعلام شد و دو کمدین راه یافته به مرحله نهایی خنداننده شو 2 در فینال با هم به رقابت می پردازند.

اعلام اسامی فینالیست های خنداننده شو 2

برنامه خندوانه با اجرای احسان کرمی شب گذشته 31 مرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. در برنامه شب گذشته خندوانه اسامی فینالیست های خنداننده شو 2 اعلام شد.

احسان کرمی با اعلام تعداد آرا اسامی فینالیست های خنداننده شو 2 را اعلام کرد.

فینالیست های خنداننده شو 2 اعلام شدند

در شب اول نیمه نهایی خنداننده شو 2 در گروه اول ابوطالب حسینی و وحید رحیمیان با هم به رقابت پرداختند و در شب دوم علی صبوری و امیرحسین قیاسی با هم به رقابت پرداختند.

خنداننده شو 2

شب اعلام نتایج خنداننده شو 2

از میان وحید رحیمیان و ابوطالب حسینی ، ابوطالب حسینی با 3168297 رای و رکورد نیمه نهایی و بیشترین رای به فینال خنداننده شو 2 راه یافت.

وحید رحیمیان بعد از اعلام رای ها گفت :من خیلی خوشحالم بخاطر اینکه تا اینجای مسابقه آمدم و تعداد زیادی از مردم دوستم دارند. من حدود 10 سال پیش از یکی از دوستانم شماره رامبد جوان و فرهاد آئیش را گرفتم و به هردوشون پیام دادم که تو رو خدا از من تست بگیرید و آن موقع جواب من را ندادند اما من به آنها پیام دادم که یک روز جلوی شما بازی میکنم و این کار را کردم و برای ابوطالب واقعا خوشحالم و از همه تشکر میکنم.

اشکان خطیبی هم درباره وحید رحیمیان گفت :وحید با توجه به کودکی و گذشته سختی که داشته است کاملا از دید من و مردم برنده است .

خنداننده شو 2

چهار کمدین مرحله نیمه نهایی خنداننده شو 2

از میان علی صبوری و امیرحسین قیاسی که در شب دوم نیمه نهایی خنداننده شو 2 با هم رقابت کردند ، علی صبوری با 228677 رای فینالیست دیگر خنداننده شو 2 بود.

امیرحسین قیاسی بعد از اعلام نتایج و حذف از برنامه خنداننده شو 2 گفت :از همه کسایی که به من رای دادند و از مربی های عزیز تشکر میکنم ، ما اول راهیم و خیلی راه پیش رو داریم .

بعد از تعریف و تمجید مربی های خنداننده شو از امیرحسین قیاسی ، این کمدین خندوانه درباره اتفاق تلخی که بعد از اولین اجرای استندآپ کمدی اش در خندوانه برایش رخ داد گفت:من سه نفر از اعضای خانواده ام را در اثر سانحه رانندگی از دست دادم اما این موضوع را مطرح نکردم تا مبادا با احساسی کردن ماجرا رای جمع کنم و در پایان رامبد جوان نوید همکاری با امیرحسیندر یک سریال را داد.

فینالیست های خنداننده شو 2 مشخص شدند ؟! + تصاویر

4.441
این مطلب مفید بود ؟365
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
2 نظر به ثبت رسیده است
م1397-06-03
علی صبوری عالیه اجراش جذابه من تا قبل از مرحله آخر خنداننده شو از اجراش خوشم میومد ولی تو مرحله آخر احساس کردم شوخی هاش داره به سمت شوخیای سخیف میره
به عنوان یک زن خیلی برام خوشایند نبود که همش یه خانم موجه و ... اینا قالب محتوای برنامش بود باید کنار خندوندن محتوا هم داشت واقعا محتوای ابوطالب و قیاسی خیلی خیلی بیشتره و خیلی بهتره قیاسی هم اجراهاشو به اون سمت ببره . اونجوری هست که یه کمیک پخته و قابل احترام و لذت بخش رو میتونه داشته باشه. درکل با ابوطالب موافقم و به نظرم کمدی خوبه که سطح شوخیاش بالاتر باشه مثل ابوطالب و قیاسی امیداورم موفق باشن
43
ترانه1397-06-07
به نظر من برنده علی صبوریه ابوطالب هم خیلی خوبه ولی بین این دو اجرا اون بهتر بود
10
وبگردی