لاغری درست
لاغری درست و اصولی با روش ها و برنامه غذایی که یک متخصص به شما می دهد ، اغلب متخصصان تغذیه و رژیم درمانی یک سری نکات پایه ای را در ابتدا مطرح می کنند.

بهترین راه های کاهش وزن و لاغری درست

همه ما می دانیم که کاهش وزن بسیار دشوار است اما سخت تر از آن ثابت ماندن وزن است برای کاهش وزن نیازمند رژیم غذایی سالم و درست هستیم. به نوشته ی نمناک بعضی افراد بعد از لاغر شدن رژیم و ورزش را کنار می گذارند این زمانی است که وزن به حالت اولیه برمیگردد .
لاغری درست

نکات مهم برای لاغری درست و سریع

 

9 قانون لاغری درست  و اصولی

در زیر لیستی از روش های کاهش وزن را به شما معرفی میکنیم
 
صبحانه کامل خوردن : اگر صبحانه کامل را میل کنید در ساعات دیگر روز احتیاج به خوردن غذاهای ناسالم ندارید.
 
تمام کردن صبحانه با خوردن مواد شیرین : به شما پیشنهاد می شود که صبحانه را با خوردن مواد شیرین پوشش دهید چون نیاز کالری در اوقات دیگر روز بیشتر می شود.
 
خوردن 30 گرم فیبر : مصرف روزانه فیبر بسیار حائز اهمیت است چون به کاهش وزن کمک می کند و سلامتی قلب را بالا می برد.
 
دوری از بعضی نوشیدنی ها :نوشیدنی های مثل نوشابه و ... که حاوی فراوانی قند و کالری هستند برای سلامتی بسیار مضر و باعث چاقی میشود سعی کنید این نوشیدنی ها را کنار بگذارید.
 
فریز کردن سبزیجات: سبزیجات تازه بسیار مفید و حاوی فراوانی مواد مغذی است . فریز کردن سبزیجات تازه و رسیده باعث ذخیره مواد مغذی می شود و داشتن این مواد در خانه باعث می شود از خوردن پیتزا ، همبرگر و ... اجتناب کنید.
 
کم کردن مصرف گوشت : برای کاهش وزن نیاز است از مصرف بیش از حد گوشت بپرهیزید چون گوشت باعث چاقی می شود و جایگزین آن را لوبیا و ... قارچ کنید.
 
لبنیات :محصولات لبنی حاوی فراوانی ویتامین d و مواد مغذی ئیگری هستند که به عضله سازی و افزایش متابولیسم کمک می کند.
 
کاهش پروتئین : بانوان روزانه 46 گرم پروتئین و آقایان 56 گرم پروتئین نیاز دارند و زمان زیادی می برد که بدن پروتئین را هضم کند.
 
نوشیدن قهوه سیاه : روزانه بیشتر از 3 فنجان قهوه مصرف نکنید . نوشیدن قهوه متابولیسم را بالا می برد.

لاغری درست , قوانین و مراحل کاهش وزن اصولی

3.640
این مطلب مفید بود ؟2911
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ز.ن
برچسب : لاغری
وبگردی