مایباخ اکسلرو
مایباخ اکسلرو خودروی لوکس 6 متری محصول شرکت آلمانی Maybach می باشد. حداکثر سرعت آن 351 km/hr می باشد و یکی از لوکس ترین خودرو های دنیا محسوب می شود.

مایباخ اکسلرو 6 متری

شاید شما هم نام شرکت مایباخ را حتی یک بار هم نشنیده باشید. این شرکت وابسته به کمپانی دایملر آ گ کانسپت است. این شرکت یک محصول سفارشی را برای شرکت تایر سازی «فولدا» طراحی و تولید کرد. این خودرو که 8 میلیون دلار قیمت دارد ، همه را متعجب کرده است. اما جالب تر از قیمتش ، ظاهری است که این خودرو دارد. برای اینکه شما هم متوجه شوید که چه خودرویی است با ما همراه شوید.

مایباخ اکسلرو به طول 6 متر و 23 سانتی متر ، عرض 2 متر و 12 سانتی متر و ارتفاع یک متر و 37 سانتی متر از موتور 712 توربو ، قدرت 700 اسب بخار و سرعت 350 کیلومتر در ساعت برخوردار است.
مایباخ اکسلرو (Maybach Exelero) تک خودرویی سفارشی با قابلیت بالا است که شرکت مایباخ وابسته به کمپانی دایملر آ گ کانسپت آن را در سال 2005 برای شرکت تایر سازی «فولدا» (Folda Tires) ساخت.
هدف اصلی فولدا از این سفارش معرفی نسل جدید لاستیک های پهن (مخصوصا برای خودروهای کوپه) بود.


نخستین مالک این خودرو آندره ای جکسون میلیاردر آفریقایی و تاجر الماس است که به جی زی خواننده آمریکایی اجازه داد در ویدئو موسیقی جدیدش از آن استفاده کند.این خودرو بعدها به قیمت 8 میلیون دلار به آرنود ماتسارتیک فروخته شد. کوپه اسپورت مایباخ پس از آن در یکی از قسمت های سریال تلویزیونی کبرا 11 به نمایش درآمد.


 مایباخ اکسلرو

ماشین مایباخ اکسلرو 6 متری! + تصاویر و مشخصات

4.417
این مطلب مفید بود ؟152
برگرفته از روز پلاس - / ل
وبگردی