مجتبی جباری

مجتبی جباری جلوی نقل و انتقالات استقلال را می گیرد

تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67295زمان مطالعه : 3 دقیقه
مجتبی جباری جدیدترین کابوس استقلالی ها و شخص رضا افتخاری است. او برنده شکایتش از استقلال شده و 640 میلیون از این باشگاه به عنوان غرامت دریافت خواهد کرد.

محکومیت باشگاه استقلال به پرداخت 640 میلیون به مجتبی جباری

روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال درباره وضعیت پرونده شکایت مجتبی جباری از باشگاه استقلال، گفت:رای این پرونده پیچیده بالاخره در 14 صفحه صادر شد. باشگاه استقلال به پرداخت 640 میلیون تومان به عنوان دستمزد و غرامت ناشی از فسخ غیرموجه قرارداد در حق مجتبی جباری محکوم شده است.

وی تاکید کرد:این پرونده پیچیده بود و شرایط مختلفی در آن گنجانده شده بود. برای همین مجبور بودیم تحقیقات زیادی داشته باشیم که رسیدن به نتیجه زمان برد.

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد:بعد از ابلاغ رسمی این حکم، دو طرف می توانند ظرف مدت هفت روز به رای صادرشده اعتراض کنند. جباری هم می تواند به این رای اعتراض کند چون مبلغ بیشتری را درخواست کرده بود.

وثوق احمدی در پاسخ به این سئوال که جباری مبلغ درخواستی جباری برای گرفتن غرامت از استقلال چه میزان بوده است؟ گفت:جباری مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان درخواست کرده بود ولی ما بخشی از این مبلغ را مستحق غرامت دانستیم.

مجتبی جباری

آخرین وضعیت مجتبی جباری

مجتبی جباری:اگر استقلال پولم را پرداخت نکند از نقل و انتقالات محروم خواهد شد

مجتبی جباری درباره حکمی که کمیته تعیین وضعیت به خاطر شکایت او از باشگاه استقلال صادر کرده اظهار کرد:من دیروز از حکم جریمه باشگاه استقلال آگاه شدم. در شکایتی که مطرح کردم فقط قصد دفاع از خودم را داشتم. من می دانم که آقای وثوق احمدی بررسی های زیادی درباره این موضوع انجام داده است.
او در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه استقلال پیگیر پرونده شما در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان بود گفت:نه پیگیر نبودند و حتی به کمیته تعیین وضعیت هیچ مدرکی هم ارائه ندادند و فکر می کردند به راحتی می توانند با یک بازیکن فسخ قرارداد کند.
بازیکن سابق استقلال در پاسخ به این سوال که آیا امیدوار به اجرا شدن حکم درمورد استقلال است، تصریح کرد:خوشبختانه کمیته تعیین وضعیت این قول را داده است که باشگاه باید تا یک ماه این پول را پرداخت کند وگرنه از نقل و انتقالات محروم می شود. آقای وثوق احمدی در کمیته تعیین وضعیت تا حکم ها اجرایی نشود نمی گذارد که باشگاه ها فعالیت کنند.

او در گفت وگویی افزود:ارزشی برای جایگاه بازیکنان قائل نیستد. باور کنید که بحث پول نیست و بحث احترامی است که باید گذاشته شود. آن ها هیچ دلیلی برای کنار گذاشتن جباری اعلام نکردند.

مجتبی جباری

مجتبی جباری برنده مجادله حقوقی با استقلال 

به جای آن اعلام می کنند که ما قرار نیست هیچ پولی به جباری پرداخت کنیم اما اصلا برای من در این ماجرا پول مهم نیست. من در زمان امضا قرارداد با استقلال هیچ سخت گیری نداشتم اما آن ها کارهایی کردند که این مشکلات پیش آمد. مدیران استقلال باید پول من را از جیب خود پرداخت کنند نه از بودجه استقلال.
جباری در ادامه درباره فعالیت اتحادیه بازیکنان بیان کرد:خیلی مسائل است که اتحادیه بازیکنان باید به آن بپردازد مانند گرفتن حق و حقوق بازیکنان. ان شاءالله در سال آینده کارهای مثبتی در جهت احقاق حق بازیکنان انجام می دهیم.
او درباره شرایط استقلال در زمان حضور شفر هم گفت:استقلال خیلی بهتر شده است و همه از نتایج استقلال راضی هستند. امیدوارم این روند مثبت با قهرمانی ادامه پیدا کند و استقلال بتواند در فصل آینده درخشان تر ظاهر شود.
بازیکن سابق استقلال در پاسخ به این سوال که آیا برای فصل آینده فوتبالش را ادامه می دهد، اظهار کرد:من تمریناتم را برای سال آینده آغاز کردم. من تمریناتم را انجام می دهم تا بتوانم یکی دو فصل دیگر بازی کنم و هر زمان که خودم بخواهم از فوتبال خداحافظی کنم و به کسانی که فکر می کردند می توانند فوتبال من را پایان دهند اعلام کنند که نمی توانند کاری کنند که فوتبال من به پایان برسد.
جباری در پایان درباره شرایط تیم ملی برای حضور در جام جهانی فوتبال و بحث لباس تیم ملی گفت:امیدوارم بازی های خوبی در جام جهانی انجام دهیم. بازی های دوستانه خوب و امیدارکننده ای انجام دادیم و بازیکنان در بهترین شرایط خود قرار دارند. ما می توانیم از جام جهانی بازیکنان زیادی را ترانسفر کنیم. درباره لباس ها هم خیلی ما در گیر آن هستیم. حتی در زمان جام جهانی قبلی هم این اتفاق افتاده بود. سوء مدیریت باعث این مشکلات می شود. زمانی که ما می توانیم از فروش لباس تیم ملی درآمدزایی کنیم این اتفاقات رخ می دهد.

مجتبی جباری جلوی نقل و انتقالات استقلال را می گیرد

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از ایسنا -مهر / ر
برچسب :
وبگردی