این روزها کیفیت رمز ماندگاری است. مجتمع چاپخانه های ایران کهن با بسترسازی مناسب و مبتنی بر الگوهای توسعه یافته و با بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا در ارائه خدمات چاپ دیجیتال و افست ،لارج فرمت ،سازنمایشگاهی،هدایای تبلیغاتی و...توانسته است جایگاه خوبی را به دست آورد.

مجتمع چاپخانه های ایران کهن

 
این روزها کیفیت رمز ماندگاری است. مجتمع چاپخانه های ایران کهن با بسترسازی مناسب و مبتنی بر الگوهای توسعه یافته و با بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا در ارائه خدمات چاپ دیجیتال و افست ،لارج فرمت ،سازنمایشگاهی،هدایای تبلیغاتی و...توانسته است به پشتوانه دانش فنی روز دنیا در صنعت چاپ و استواری بر سیاست های مشتری مدارانه خود جایگاه خوبی را میان مشتریان سازمانی و شخصی در ابعاد متنوع بدست آورد.
 
 
زمانی که صحبت از ارائه خدمات متمایز مطرح می شود، تلفیق تکنولوژی و اعتقاد به تجارب پیشین مدیریتی راهگشای آینده پیش روی کهن بوده است، راه اندازی و ایجاد سامانه جامع و یکپارچه سفارش گیری آنلاین، تحویل کار در کوتاهترین زمان ممکن، مشاوره های تخصصی در مورد چگونگی چاپ و بهینه سازی سبد خرید مشتریان ویژگی های قابل تامل این مجتمع چاپخانه ای می باشد.
  
تنوع و گستردگی دریافت خدمات و محصولات چاپی بر روی سامانه www.irankohan.ir برای مشتریان یکی از اتفاقات جذاب و دوست داشتنی این مجتمع بوده و طرح تکمیلی و توسعه ای این سامانه مورد بهره برداری قرار گرفت است.
رضایت 97درصدی مشتریان، شیفت های کاری پیوسته و بدون تعطیلی و دقت در اجرای سفارشات، تعهدات کهن را سنگین تر از قبل ساخته و به همین منظور از ابتدای سال 96 ساختارسازی جدید سازمانی و تفکیک کلیه مراحل کاری بین واحد های مختلف سازمانی در دستور کار اصلی قرار گرفته است.
 
  
در کنار تمامی خدمات و ویژگی های متمایز، یکی از اصلی ترین عوامل رضایت در مشتریان کهن قیمت مناسب و باور واقعی مشتریان بر این عامل می باشد.
در حال حاضر مجتمع چاپخانه ای کهن با بیش از 400 مشتری روزانه سهم قابل توجهی از بازار چاپ را تصاحب نموده است، حضور در فرصت های تبلیغاتی نظیر حمایت از همایش ها و کنفرانس های ملی بخشی از مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی این مجتمع می باشد.
 
 
چشم انداز آتی کهن کوتاه سازی مسیر ثبت سفارش آنلاین چاپ ، جذب مشتریان خارجی به منظور سفارشات مورد نیاز چاپی در بازارهای داخلی ( ایران ) و تاسیس دانشگاه علمی – کاربردی صنعت چاپ می باشد.
نظام ثبت و پاسخگویی به پیشنهادات و انتقادات مشتریان توسط مدیریت چاپخانه های کهن در راستای تکریم ارباب رجوع یکی از اتفاقات همیشگی بوده و در نهایت ایجاد رضایتمندی حداکثری برای مشتریان خط مشی اصلی سند استراتژیک توسعه مجتمع کهن می باشد.
 
لذت واقعی خدمات چاپی را اینجا تجربه کنید!

لذت و سهولت خدمات چاپ با مجتمع چاپخانه های ایران کهن

2.58
این مطلب مفید بود ؟44
برگرفته از چاپ ایران کهن
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی