محمود پاک نيت و همسرش
محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبر کن شب گذشته مهمان برنامه دورهمی مهران مدیری بودند و از ماجرای ازدواج و اتفاقات شیرین زندگی شان سخن گفتند.

محمود پاک نیت و همسرش در دورهمی

برنامه تلویزیونی دورهمی در پنجمین شب از ماه مبارک رمضان میزبان زوج هنری عرصه بازیگری سینما و تلویزیون شد.
شب گذشته مجموعه برنامه تلویزیونی دورهمی با نگاهی به موضوع اسراف از بی مبادلاتی و مصرف بی رویه مردم و هدر دادن نعمت های الهی گفت و در همین رابطه مهران مدیری برنامه را با توضیحاتی در قالب اجرای استندآپ کمدی و نشان دادن و بحث کردن در مورد ناهنجاری اسراف به روی آنتن برد و سپس بعد از برگزاری مسابقه در بین تماشاگران حاضر در استودیوی دورهمی، به گفتگو با زوج هنری محمود پاک نیت و مهوش صبرکن نشست.
 
محمود پاک نیت و همسرش

محمود پاک نیت و همسرش در دورهمی مدیری

 
مخالف حضور بچه هایم به عرصه بازیگری هستم
 
در ابتدای این گفتگو هر دو بازیگر بعد از سلام و احوالپرسی و تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان از نحوه آشنایی و ازدواج خود بیان گفتند و این را متذکر شدند که 37 سال است با عشق و رضایت قلبی در کنار هم و خانواده بزرگمان زندگی می کنیم.
 
محمود پاک نیت در ادامه با بیان اینکه از ابتدا راضی نبودم پسرهایم کار بازیگری را تجربه کنند، عنوان کرد:من با حضور پسرهایم در عرصه بازیگری مخالفتی نداشتم و ندارم اما اصراری هم ندارم و راضی نیستم و همیشه گفتم به زندگی خودتان برسید، اما باز در این صورت پسر بزرگم مسعود در کار آقای فخیم زاده به نام «تشریفات» بازی کرده و پسر کوچکترم مهرداد در فیلم «وارث» همبازی من بود.
 
گفتنی است در این قسمت از برنامه مهران مدیری به حضور پسرها در «دورهمی» اشاره کرد و سپس صدای مسعود پسر بزرگتر و مهرداد فرزند کوچکتر در استودیو پخش شد و مهوش صبر کن اشک شوق ریخت.
محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبر کن

محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن در دورهمی مدیری

صبر کن در ادامه به بهترین اتفاق و روز در زندگی مشترکش با محمود پاک نیت اشاره کرد و گفت:بهترین اتفاق برای ما به دنیا آمدن اولین نوه ام بود که آن ها در شیراز بودند و ما در تهران و من هر لحظه با آنها تماس می گرفتم و با هم در ارتباط بودیم.
 
مهران مدیری در خلال گفتگوی خود با مهمانان به برگزاری موزه «دورهمی» و فروش اجناس به نفع خیریه ها و انجمن های حمایتی اشاره کرد و گفت:در این برنامه از مهمانان خواسته می شود که هر آنچه برای آنها ارزش دارد و دوست دارند، به موزه «دورهمی» اهدا کنند نام ببرند تا به نفع خیریه و انجمن های حمایتی به مزایده گذاشته شود.
 
در این جای برنامه خانواده پاک نیت لوح و تندیس پاسارگارد فارس را برای فروش در مزایده گذاشتند.
 
همچنین پس از پایان این گپ و گفت ها، مهران مدیری به هدر رفت آب توسط همشهریان و اسراف منابع طبیعی اشاره کرد و بر همین اساس مسابقه ای دیگر این بار با حضور آقایان در استودیو برگزار کرد.

محمود پاک نیت و همسرش ، هدیه محمود پاک نیت و همسرش به برنامه دورهمی

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
وبگردی