مرجانه گلچین

مرجانه گلچین در سریال جدید سعید آقاخانی

تاریخ انتشار : 10 مهر 1396کد مطلب : 57386زمان مطالعه : 3 دقیقه
مرجانه گلچین بازیگر طنز کشورمان در سریال جدید سعید آقاخانی به نام شب عید با حمید لولایی همبازی شده است.

مرجانه گلچین در سریال شب عید

تصویربرداری سریال شب عید به نویسندگی و کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی سید کمال طباطبایی در مشهد آغاز شد.ساختار این سریال اپیزودیک است و در هر قسمت تعدادی بازیگران شناخته شده حضور دارند. حمید لولایی، مرجانه گلچین، حسین محب اهری، نصراله رادش، افسانه ناصری، علی هدایتی و ... از بازیگرانی هستند که در یکی از اپیزودهای «شب عید» حضور دارند.

بازیگر سریال «آرماندو» گفت:شاید خیلی از هنرورها نتوانستند به آرزوی خود برسند و در حسرتش تلاش می کنند و درد و دل های خود را دارند و ما در اینجا نظاره گر درد دل های آنها هستیم.

مرجانه گلچین

مرجانه گلچین بازیگر طنز کشورمان

«مرجانه گلچین» بازیگر تلویزیون و سینما گفت:مدتی است مشغول بازی در سریال «شب عید» به کارگردانی سعید آقاخانی بودم. در این سریال که در مشهد مقابل دوربین رفته در 5 اپیزود بازی داشتم.
وی ادامه داد:لوکیشن اصلی «شب عید» در مشهد است و قصه هایی از هم مجزا دارد که در یک جا به هم وصل می شوند و من در یکی از اپیزودها با حمید لولایی همبازی شدم.

این بازیگر با اشاره به داستان این سریال افزود:داستان این سریال در یک هتل اتفاق می افتد و تعدادی مهمان که هر کدام قصه زندگی خود را دارند، وارد این هتل می شوند و ماجراهایی برایشان اتفاق می افتد. در پایان هر فردی که قصه اش تمام می شود به شهر خود برمی گردد.
گلچین درباره نقش خود در این اثر گفت:من و همسرم به قصد حل مشکلات به مشهد می آییم و اتفاقاتی برایمان می افتد. همچنین از چند بازیگر بومی به خاطر لهجه هایشان در این سریال استفاده شده است.

مرجانه گلچین

مرجانه گلچین بازیگر سریال شب عید

وی با اشاره به اینکه این سریال از جنس طنز سریال های سعید آقاخانی است، بیان داشت:این سریال هم طنز اجتماعی است. در هر اپیزودی به خاطر موقعیت آن خانواده مسائل اجتماعی مطرح می شود و در کل «شب عید» حرف های زیادی برای گفتن دارد و این مسائل را بیان می کند. در حقیقت به بهانه سفر به مشهد اتفاق هایی در هتلی که زنجیره وصل بین این قصه ها است اتفاق می افتد.

بازیگر سریال «نفس گرم» در ادامه افزود:چندی پیش بازی ام در سریال 26 قسمتی «آرماندو» به کارگردانی احسان عبدی پور به پایان رسید. در این سریال برای اولین بار دوربین به قصه زندگی هنروها نزدیک می شود. این افراد مجموعه ای هستند که تلاش می کنند تا سریال و یا فیلمی واقعی تر به نظر برسد و حالا ما در این سریال به مسائل و مشکلات آنها در قالب طنزی اجتماعی می پردازیم.

این بازیگر درباره جذابیت قصه این سریال بیان داشت:پرداختن به این موضوع برای هر بازیگری جذابیت دارد و من نیز حرف های شنیدنی آنها را زمانیکه پای درد دل هایشان می نشستم، می شنیدم و حالا برای بازی در این سریال خودم باید نقش آنها را بازی می کردم.

وی درباره اینکه تا چه میزان از رفتار و خصویات آنها الهام می گرفتید، گفت:طبیعتا یک بازیگر برای رسیدن به نقش ها از افرادی که زندگی مشابه داشتند استفاده می کند و ما هم سعی کردیم تا این موضوع طوری عجیب و غریب نباشد که مخاطب پس بزند. هنرورها هم افرادی مثل من و شما هستند فقط اینکه قصه زندگی شان کمی متفاوت تر از ما است. افرادی هستند که عاشقانه سینما را دوست دارند و به سودای این آمدند که روزی یک ستاره شوند، شاید خیلی از آنها نتوانستند به این آرزو برسند و در حسرتش تلاش می کنند و درد و دل های خود را دارند و ما در اینجا نظاره گر درد دل های آنها هستیم.

بازیگر سریال «آسمان هوای باران دارد» نیز در پایان گفت:قرار است تا در این سریال 30 قسمتی به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی امیر پور رحمانی بازی کنم که متن بسیار زیبایی دارد و از این بابت بسیار خوشحالم.

مرجانه گلچین در سریال جدید سعید آقاخانی

410
این مطلب مفید بود ؟82
برگرفته از فارس -/ح
وبگردی